Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigány vagyok, de mért kell...

Blackfox99 kérdése:

Cigány vagyok, de mért kell lenézni az embert? Többi lent

Figyelt kérdés
miért kell lenézni az embert ? 21 éves vagyok 18 éves koromtól dolgozok ( jelenleg tanfolyamon vagyok) soha nem loptam egy szeget el, soha nem kötöszködtem senkivel , szépen és illedelmesen beszélek azokal akikel kell mindenkivel jól kijövök de mégis sokszor megkapom a rasszista kötekedő dumákat, látam én már gádzsóból is olyan rossz, igénytelen fajtát hogy hihetetlen, a cigányok büdösek ? én minden nap fürdök alsó felső ruházatot cserélek, minden nap mosok fogat és ezeket kapom ?? és kb a régen is suliba jártam pár magyaron hónapokig jártak ugya abba a cucba ? és ez az igazság minap is az orvosi rendelő előtt a részeg öreg gádzsó az árokba szart fényes nappal ? nem hittem a szememnek hihetetlen

2015. aug. 29. 12:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert a cigányok 99%-a pont e te ellentéted.
2015. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos nagyon sok lopós, köpködős, szemetelős cigány van.

Bántalmazzák a magyarokat, segélyből élnek.

Évente 8 kölyköt ellenek.

Amelyik magyar találkozott rosszindulatú cigánnyal, lehet, hogy az előítélet sokáig megmarad benne és legközelebb alig vagy egyáltalán nem fog bízni.

Lehet, hogy Te jobb, tisztább, becsületesebb vagy az átlagnál, viszont aki nem ismer téged, 1. ránézésre rossznak ítél el.

2015. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legjobb barátnőm cigány.

Ilyen jó barátnőm nem volt még,mindig segít kiáll mellettem. De igazából az egész családja nagyon rendszerető,tiszta emberek.Dolgoznak rendesen. Ahogy belépek az ajtón mit kérsz enni és akkor vagy 3 fogásos kaják vannak,pedig azért nem állnak jól anyagilag,de mégis mindent megteremtenek. Biztos vannak simliskedések,de igazából már bárhol van, magyarok közt is ugyan úgy.

Eléggé magyarosan élnek,legalábbis barátnőm nagyon mindig magyar párja volt max 1-2 cigány.

Ő is dolgozik rendesen,párjával lakik aki magyar!

Ő is eléggé tisztaság mániás :D


Nekem ő mindig mondja,hogy azért kevés cigány van akik ilyenek mint ő és a családja,meg pár unokatesója is normális,2 nagybátya diplomás,tanítanak egyetemen szóval vannak rendesek,ők azok akik megszívják a többi miatt sajnos :/


Ugyan az ha pl: 2x megharap egy német juhász,akkor a kutyáktól is félni fogsz,de legjobban a német juhászoktól,mert az a fajta harapott meg.


Illetve tényleg sok akiknek nincs pénzük,de szülik a gyerekeket és sírnak,hogy nem tudják őket eltartani. Lopnak,rongálnak máshoz nem értenek.De igen ez azért van,mert ezt látják a gyerekek,pedig ők sem születnek rossznak,csak amit látnak,ahogy nevelik őket ez marad meg.

2015. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Én a cigányokat elítélem és sajnálom, a magadhoz hasonlókat sajnálom a többieket megvetem.
2015. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
mert tele van veletek a sitt, mégis sokan vagytok kinnt!
2015. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ritka vagy, mint a fehér holló.
2015. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert dolgozol és tisztálkodsz stb még ne várj kitüntetést. Ezt nem másokért, hanem magadért teszed. Egy nem cigányt sem dicsérnek meg, ha civilizáltan viselkedik. A gyűlölködés oda-vissza megy, egy nem cigányba is ugyan úgy belekötnek cigányok ismeretlenül.
2015. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
70%

38 éves vagyok roma származású ember.

Dolgozok tisztességesen 2 műszakba,mégis cigány vagyok,egy semmirekellő cigány.(Általánosítás).

Faterom most ment nyugdíjba 45 égett húzott le egy helyen,mégsem ő kapta a év munkása díjat,hanem 8 hónapos magyar dolgozó.

Feleségem is roma ő is dolgozik 3 műszakba,2 gyerekem kitűnő tanuló.

Nem loptam soha.Fegyver viselési engedélyt is megkaptam.

Mégis mikor valami baj van vagy nem baj ,nem azt mondják hogy Feri ezt csinálta vagy azt,hanem azt hogy a Cigány mit csinált vagy mit nem.

Ez van Magyarországon.

2015. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 MollyRexi válasza:
36%
Sztem hülyék akik lenéznek. Inkább te nézd le őket. :)
2015. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
előző,te nem látod nap mint nap ,mikor leszállnak a különbuszukról, és megrohamozzák a pékséget,undorító ahogy viselkednek,.meg azt mondja a tetkós cigánycsaj:"meg egy dobozos kakaót,valami occsóót"-de tetkóra meg cigire vóót pénze.
2015. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!