Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most "vágott mellbe" hogy...

Most "vágott mellbe" hogy mélységesen lenéznek a barátaim. Most jobb lenne ha megszüntetném velük a kapcsolatot? Vagy nemhagyni, kiállni magamért, vagy mit tegyek és hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

nem sok barátom van így sem, mert elköltöztem.

pár régi néha meglátogat, de amivel szembesültem attól levert a víz, kiakadtam, mardos egyfolytában.


érdekes az egész.

magukról dióhéjban beszélnek, mintha velük soha semmi nem történne, engem meg A-Z-ig kifaggatnak a magánéletemről.

van, hogy egymásra néznek és megmosolyognak(vagy kimosolyognak)van, hogy nem is figyelnek, vagy hasonlítanak engem egy béna másikhoz, meg csúfolnak, hogy csak vicc volt. van hogy utánoznak aztán még nekik áll feljebb, hogy én miért olyat hordok..stb


néha úgy érzem senkim sincs, el vagyok veszve, örülök hogy jönnek, erre ezt kapom.


most vagy én vagyok mártír, vagy ők szemetek, nem tudom mit gondoljak, hogyan tovább, semmit.


más hogy lépne túl ezen?


2015. ápr. 5. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tévedésben vagy. Ők nem a barátaid.
2015. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ezek az emberek nem nevezhetők barátnak. Ha csak csúfolnak és tönkretesznek, szakítsd meg velük a kapcsolatot, gondolom van elég másik problémád is. Foglalkozz a jelenlegi sulid beli emberekkel, és próbálj meg velük közvetlenebb, baráti viszonyt kiépíteni, bár erről nem nagyon írtál a kérdésben... szóval szerintem a megoldás az lenne, hogy ismerd fel, hogy kik azok akikre megéri energiát szánni és ápolni a barátságot velük, hidd el, az igaz barátot fel fogod ismerni.
2015. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy kicsit túlreagálod, lehet hogy most ilyen passzban vannak, vagy ki tudja. A barátoktól általában kap az ember hideget, meleget is. Nem szabad ilyen érzékenynek lenni. Amúgy meg ha rossz barátok lennének, meg sem látogattak volna.
2015. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg ha rossz barátok lennének, meg sem látogattak volna"

Akkor te sem hallottál még érdekekről... Sok olyan ember van aki csak azért foglalkozik a másikkal, mert nincs jobb dolga, de amint lesz, le se sz#r meg ilyenek... Szóval nem mindig azért "törődnek" az emberek a másikkal, mert törődnek, hanem maguk miatt.

2015. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval a kérdező elköltözött, és meglátogatják őt érdekből? Azért utaznának? És mégis milyen érdek lenne az, hiszen messze lakik már tőlük, nem hiszem hogy abból bármi előnyük származhatna már.

Érdekes nekem is vannak barátaim ,akikkel szétoltjuk egymást, meg ha valamelyikünk hülye, megmondjuk őszintén egymásnak, vagy akár ki is röhögjük a másikat. Sőt akármilyen durvát beszólunk a másiknak, max. röhögünk rajta. Mégis jól megvagyunk, meg számíthatunk egymásra, meg nem vesszük fel a dolgokat. A magánéletéről meg mindenki annyit árul el, amennyit akar, és ezt el kell fogadni, lehet nemet is mondani.

Másrészről legalább kérdezgetik, meg érdeklődnek a kérdező felől, nem tudom miért kell olyan nagy feneket keríteni annak, hogy mosolyognak néhány dolgán, meg egy két dologba beszólnak. miért kell egy rossz élmény alapján egy egész barátságot félredobni hirtelen felindulásból?

2015. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi utolsó, majdnem megvigasztaltál :)

csak itt elgondolkodtam

"Érdekes nekem is vannak barátaim ,akikkel szétoltjuk egymást, meg ha valamelyikünk hülye, megmondjuk őszintén egymásnak, vagy akár ki is röhögjük a másikat."



ők a hátam mögött is kibeszélnek, véletlenül hallottam meg

2015. ápr. 6. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!