Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan dolgozzam fel hogy a...

Hogyan dolgozzam fel hogy a legjobb barátnőm kimegy külföldre élni, dolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm kimegy külföldre dolgozni,és élni.Nagyon meg,visel mivel nagyon jó barátságba voltunk és ez miatt szomorú vagyok.Pár nap múlva indul.És valamikor egy év múlva jön haza.,végleg.Addig max csak hetente jön haza látogatóba.Sajnos itt nem talált állandó munkát és azért megy ki dolgozni.
2015. ápr. 9. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen feldolgozni???

Főleg ha hetente hazajön???

Hét közben meg skype-on is tudtok beszélni.

2015. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az internet világában Facebook meg Skype segítségével nem túl nehéz tartani a kapcsolatot.
2015. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz itt bátran, nem kell privátban!
2015. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Mégis mi késztetett arra, hogy a megvisel közepébe beszúrj egy vesszőt???
2015. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem mit kell ezen feldolgozni? Hiszen ma már az internet, skype meg ki tudja mi van még segítségével úgy tudtok akár minden nap beszélgetni mintha egy szobában ülnétek. Ráadásul hetente jár haza. Ne viccelj már. Sokan otthon örülnek ha a sok munka, és teendő mellett havonta egyszer tudnak találkozni, te meg sírsz, hogy hetente tudsz csak? Hiszen ez olyan mintha a szomszéd városba menne csak.

A húgom New Orleansban él már évek óta, és szinte minden nap beszélgetünk, látjuk egymást. Amikor itthon élt nem láttuk ennyit egymást mint most.

2015. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd megszokod,de ha hetente -két hetente haza jön az tök jó,meg mint írtad egy év múlva vissza költözik.Annyira nem paráznék így.


Ott a skype,facebook tudtok beszélni:)


Nekem úgy volt csak,hogy legjobb barátnőm ki költözik Spanyolországba,ismerősökhöz,ott kezd új életet. Én nagyon sírtam. Ő csak évi 1x-2x jött volna haza.

Mondta,hogy majd küld pénzt repjegyre és majd kimegyek hozzá pl nyaranta akár 1 hónapra is stb.

1 hétig éltem ebben a tudatban,hogy ő kimegy és már semmi se lesz a régi.

De végül nem ment,az most nem ide tartozik. Vhol örültem neki,hogy itt marad viszont annak nem,hogy egy jó lehetőségtől esett el.

2015. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem egyik legjobb barátom pont most fog két nap múlva kiköltözni Amerikába, és ugyanígy vagyok vele... Csak azt még nem tudni, hogy mikor jön a

haza, és azt se, hogy mikor jön haza látogatóba...

És pont ez a baj, hogy írhatják itt egy csomóan, hogy ott a skype, stb., az rohadtul nem adja át az igazi találkozás élményét vagy hangulatát. Ott nem tudod őt megölelni vagy adni neki egy puszit. Rohadtul nem ugyanaz. Nekem is nagyon fog hiányozni, és leírhatatlanul sajnálom, hogy elmegy, de nincs mit tenni, valahogy el kell viselni... :c :/

2015. jún. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!