Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy oldjátok meg a vendégs...

Ti hogy oldjátok meg a vendégségben az éjszakai wc-zést?

Figyelt kérdés
Van egy rossz tulajdonságom, szinte minden éjjel felébredek, és ha felébredek egyből mennem kell pisilni. A barátomnál fogok aludni, otthon lesznek a szülei is és félek ha éjszaka lehúzom a wc-t felébred rá mindenki, és az nagyon ciki lenne szerintem...(pont olyan rossz helyen van a wc is a lakásban, hogy azt mindenki meghallja).
2015. szept. 2. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el lefekvés előtt, talán akkor nem kellesz.

Illetve ne húzd le teljesen, mármint ne padlóig nyomd a kart, csak egy kicsit. Vagy egy kis vödörbe, lavórba tegyél vizet és öntsd le. Ez az utolsó nem épp a legjobb megoldás :D.

2015. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csukd le a tetejét, mielőtt lehúzod, úgy sokkal kisebb hangja van. Egyébként meg szerintem nem te vagy az egyetlen a világon, aki éjszaka kimegy pisilni. Valószínű, hogy a barátod családjában is előfordul ilyen "borzalom". Szóval még ha fel is ébred rá valaki, amit kétlek, félálomban senki nem fog rögtön arra következtetni, hogy pont te vagy a WC-n. De ha kiderül, abban sincs semmi ciki. Teljesen normális és természetes dolog.
2015. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, én elmegyek lefekvés előtt, mégis 3 és 4 óra között felkelek arra, hogy majd' bepisilek :D

De miért izgulod ezt túl? Mindenki jár WC-re, ők is, sőt, az is lehet, hogy ők maguk is kijárnak éjszakánként. A pisilés egy természetes dolog. Semmi ciki nincs abban, hogy kimész.

Egyébként csukd le a budi tetejét és ha víztakarékos a tartály (tudod, addig folyik, amíg húzod), akkor ne húzd le cumára az egészet, csak mondjuk a felét. A pisit meg a WC papírt annyi víz is leviszi.

2015. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

A mellékhelyiséget használni miért probléma?

Aki ezt annak veszi,az elégedettségtől bunkó.

2015. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehajtod a tetejét + nem teljesen húzod meg a kart, csak félig. Senki sem fog rá így felébredni.
2015. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,hogy Wc-zés után egy kis lavort teszek a csapba és afölött mosom meg a kezem,majd a benne lévő vizet a wc-be öntöm. Csak kisebb a hangzavar,mintha lehúznád.
2015. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mióta ciki wc-zni másnál?

Képzeld én általában éjfélig vagyok fent,és lefekvés előtt mindig ki megyek wc-re még se kel fel senki. :O

Amúgy 7 éves koromig én is felkeltem hajnali 1-2 között.

2015. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!