Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már vendégségben úgy...

Voltatok már vendégségben úgy hogy mentetek be a wc-re és előttetek valaki nem húzta le "nagydolog" után?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem haza barátnőmtől, otthon voltak a szülők, tesók. Reggel mentem be a mosdóba és megrémültem mert egy hatalmas briós volt a wc kagylóban. rögtön ki akartam fordulni de eszembe jutott hogy ha nem húzom le és valaki meglát hogy onnan jövök ki azt hiszi én voltam.

Tényleg vannak ilyenek akik nem húzzák le a wc-t sz@rás után?


2015. júl. 29. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég az is, ha adott alkalommal elfelejt utólag belenézni hogy vajon mindent levitt a víz...


Sokan nem takarítják maguk után a csíkokat sem (főleg ffiak), így nem tűnik fel.

2015. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barna macit még sosem hagytam ott, viszont egyszer előfordult egy étteremben, hogy elfelejtettem a pisit lehúzni és akkor vettem észre amikor az utánam következő azzal kezdte, hogy lehúzta a wc-t. Nagyon ciki volt. És valóban így ahogy írod, ha nem húzod le azt hihetik te hagytad ott.
2015. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vendégségben még szerencsére nem fordult elő ilyen.

De munkahelyen többször is, pedig ott külön volt a női-ffi wc. Elég gáz dolog, főleg egy nőtől szerintem, hogy nem húzza le rendesen, vagy nem használja a wc kefét.

Nyilvános wc-ben meg aztán nem is tudom hányszor fordult elő ilyen.

2015. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még sose láttam ilyet, még nyilvános wc-ben sem.

Viszont a nyomok sokszor ott maradnak. Nekem az is undorító, ha valaki arra nem figyel, hogy használja a wc kefét.

2015. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, ilyen már volt, és volt, hogy nagyon borzasztó volt. nem vendégségben, hanem együtt laktam pár emberrel egy hónapig, és akkor.
2015. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nem szerencsére,de a mi wc-knél is előfordult már,hogy nem vitte le az egészet.Nyilván otthon annyira nem gáz egymást közt főleg,hogy tudjuk,hogy nem mindig megy le az egész,bár nyilván akkor sem kellemes más utána takarítani. De ha vendégségben vagyok és rám jött a szükség akkor úgy csináltam,hogy nyoma se maradjon,hogy macika kibújt a barlangból :D
2015. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk konkrétan olyan még nem volt, de csíkokat, cseppeket sem takarítanak maguk után, főleg a pasik, arról már nem is beszélve, hogy egyesek a wc kefét sem ismerik. Így az a biztos, ha mindig van nálam egy kis egészségügyi szesz és használat előtt azzal és wc papírral törölgetek körbe mindent, még a lehúzót is.
2015. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!