Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek bunkóság, ha...

Szerintetek bunkóság, ha bemegyek egy hipermarketbe, és végig vásárlás közben zenét hallgatok fülhallgatóval, és csak akkor veszem ki, ha fizetek a kasszánál?

Figyelt kérdés

Vásárolni vagyok ott, nem beszélgetni, csak egy biztonsági őr egyszer megszólt ezért. Nem értem, mi kivetnivalója van ebben..

19/f


2013. júl. 20. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs az őrnek, mit csinálsz.Persze, ha kihallatszik a zene, talán azért szólhat
2013. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Semmiképp nem bunkóság. Egyetlen érvet tudok elképzelni: nem fogod hallani a közérdekű infókat pl. tűz van, rossz helyen parkolsz, stb. De ennyi erővel a nagyothallók se mehetnének be készülék nélkül, márpedig kétlem, hogy ezt ellenőrzik :S Én biztos megkérdeztem volna, hogy milyen észérveket és/vagy előírásokat tud felsorakoztatni. De vsz csak unta magát szegény :/
2013. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem bunkóság, mindenesetre ha sok időm lett volna, elkértem volna a panaszkönyvet és átmentem volna máshová vásárolni.
2013. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem bunkóság, én is így szoktam csinálni. Ha valaki szól hozzám vagy a pénztárhoz megyek, akkor persze kiveszem a fülemből.


27/N

2013. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem bunkóság. Meg aztán, ha nem akarja az ember azokat a gagyi muzsikákat hallgatni, amiket ezeken a helyeken a vásárlókra erőltetnek? Engem pl. rohadtul idegesítenek.
2013. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja nekem: Fiatalember, egy üzletben van, nem tudja, hogy nem illik zenét hallgatni?
2013. júl. 20. 17:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy lehetséges válasz: Uram, ön biztonsági őr. Nem tudja, hogy nem illik kötözködni?
2013. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, szerintem semmi kivetnivaló nincs benne. A biztonsági őr nem tudja, hogy nem illemcsősznek tartják?
2013. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Üzletben nem illik zenét hallgatni?"

Nemhogy nem illik, hanem egyenesen köteleznek rá, hogy az üzlet által lejátszott háttérzenét hallgassam egy csomó helyen...

Az őrnek inkább a tolvajokkal kéne foglalkoznia, nem azzal, hogy valakin fülhallgató van. Egyszerűen csak úgy érezhette, valakinek muszáj odaszólnia.

2013. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas 12 órát álldogálni ha nincs esemény. Így kreálni kell a konfliktust.
2013. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!