Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El szokta még valaki képzelni...

El szokta még valaki képzelni - akár hetente többször - hogy milyen lenne ha meghalna?

Figyelt kérdés
Konkrét esemény elgondolása egymás után többször is.

2015. szept. 2. 20:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban:minden körülménnyel és történéssel együtt ami vele járna.Esetleg jelent ez valamit?
2015. szept. 2. 20:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem.
2015. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én volt, hogy ezt álmodtam, de érdekes volt, mert valahogy álmomban konkrétan éreztem a halál állapotát, valahogy a tudatosságom megmaradt, de tudtam, hogy meghaltam


érdekes volt nagyon..igen szoktam néha gondolkodni rajta, de valahogy, úgy gondolom, hogy a fizikai létben való megszűnés, az nem az utolsó dolog amit észlelünk

2015. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már bocs,de miért kellene ezen gondolkodnom? Hacsak nem öngyilkosságot tervezek, úgy sem úgy fogok meghalni ahogy el tudnám képzelni.

Miért is veszted erre az idődet, ahelyett hogy élnél?

2015. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 homo ludensz ***** válasza:

Mindenki gondol rá néha-néha. Amikor nagyon sínen van az élete akkor kevésbé s ha döcögősen telnek a napjai akkor sűrűbben. Egy dolog biztos aki szeretné hogy szánják,dédelgessék s csak hogy vele foglalkozzanak annak az elmúlás központi téma.

Gondolom hogy még a zeneszámot is kiválasztottad aminek szólnia kell míg te elhalálozol.

2015. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kiegyensúlyozott családban élek, boldog párkapcsolatom van, semmi gáz nincs az életemben, mégis szoktam néha ezen agyalni :D


19L

2015. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem tartozom azok közé akik értelmes dolognak tartják az öngyilkosságot,pont ezért kérdeztem.
2015. szept. 5. 15:06
 8/8 anonim válasza:
Én elszoktam képzelni, a vadállatokkal odafent játszani és egy nagy alvó oroszlánra rátenni a fejem, mikor pihenek, ige, elképzeltem, de öngyilkos nem leszek, mert akkor nem kerülnék fel a mennybe és a családomnak sem akarok fájdalmat okozni. Aki öngyilkos csak magára gondol, másra nem, én nem így gondolkodok, kivárok türelmesen, Isten adta az életem, hát ő is vegye el, nem?
2015. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!