Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy csak rossz kedvem van,vagy baj van-e.Új osztályba kerültem,sok stressz ér.Néha csak úgy rám jön a sírógöcs,folyton ideges vagyok,még akkor is amikor nincs okom rá.Álmos vagyok,de nem tudok rendesen aludni,és az evés sem megy.El kéne mennem orvoshoz,vagy ez csak szimpla idegeskedés?

2015. szept. 3. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettő elképzelhető. Mióta tart ez?

Hosszú távú erős stressz is ugyanezeket a tüneteket okozza.

Nem hinném hogy depressziós vagy, csak épp egy kissé döfköd a stressz.

2015. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Magányos vagy biztos, azért érzed ezt.
2015. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igenmagányos is vagyok.De az állandó idegeskedéseim és hiszijeim miatt martam el magamtól az utolsó embert is ak törődött velem.Kb Egy hete tart.
2015. szept. 3. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy depressziós, csak stresszes, ki vagy bukva.
2015. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt depressziót diagnosztizálnál magadon, győződj meg róla nem-e se ggfejekkel vagy körülvéve.
2015. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Miike ***** válasza:
Ne stresszelj. Hosszútávon komoly egészségkárosodással jár. Megbetegethetsz tőle. Egyél rendesen. Győzd meg magad róla, hogy jobban jársz, ha rendesen eszel. Kezdj el valamit sportolni. Nézz utána mi az, amire van időd, és képes is vagy csinálni. Ha új osztályba kerültél, ne lássák rajtad, hogy ki vagy a stressztől. Meg ne is legyél ki. Mert legyőzhető. Mindig van megoldás. Ha depressziós lennél, akkor nem is írtál volna ide.
2015. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!