Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan kezelitek a kétszínű...

Virag@ kérdése:

Ti hogyan kezelitek a kétszínű embereket? Sajnos én a környezetemben ismerek jó néhányat, és nem tudom hogy viszonyuljak hozzájuk? Néha ez elég kellemetlen is tud lenni.

Figyelt kérdés

Például. A férjem elég barátságos és nyitott ember, sokan ismerik és szeretik. Én költöztem az ő falujába 2 éve. Tehát nekem kell beilleszkednem, ezzel tisztában vagyok. Szóval azt vettem észre, hogy néhány ismerőse (akiket ő nagyon is kedvel és jó fejnek tart) akkor köszön és szól hozzám, ha a párom is ott van. Ha úgymond egyedül vagyok, és találkozunk az utcán, akkor a "jó fejek" elfordítják a fejüket vagy úgy tesznek mintha nem is ismernénk egymást. Nos, hogy viszonyuljak az ilyen kedves emberekhez? Az egyik ilyen pl a szomszédunk.

Ami engem illet, úgy gondolom, hogy alapvetően barátságos vagyok. De nem vagyok sem nagyhangú, sem a társaság középpontja. Ettől függetlenül igyekszem mindig kedves és segítőkész lenni. Ezért nem is értem, hogy miért ilyen barátságtalan néhány ember velem (szerintem ok nélkül), de ha ott van a férjem akkor megjátsszák h ő/ők velem is milyen barátságosak. Miért viselkednek így, mit kezdjek az ilyen ismerőssel, és a "kedves" szomszéddal?



2015. szept. 4. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet tettél valamit. Én pl azóta nem köszönök a szomszédomnak mióta Ő 3x nem köszönt vissza
2015. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van ilyen tapasztalatom.nem ertem, mi tortent az emberekkel. Pont az ilyesmik miatt vagyok egyre kiabrandultabb.
2016. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!