Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz tulajdonság az, ha nem...

Rossz tulajdonság az, ha nem vagyok zavarban, ha srác beszélget velem, vagy közeledik?

Figyelt kérdés

Pl..diákmunkán odajön hozzám egy srác a munkáról beszélni,aztán láthatóan ismerkedni is akar,beszélgetünk...

ha tetszik a srác,még akkor sem érzem azt,hogy meg kellene gondolnom,mit mondjak ,hanem úgy beszélek vele,mintha már ismerném régről,és nem akarok megfelelni..


Talán ez úgy tűnhet ,hogy közönyös vagyok?

Mert gondolkodtam rajta,de ilyen vagyok ...és még ,ha tetszik,akkor is így viselkedek.



19/lány.


2015. aug. 2. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A bensőd szempontjából ez inkább előnyös lehet, de kívülről meg attól függ, hogy mi nálad a természetes. Ha közönyösen, mosoly nélkül, tőszavakban válaszolsz mondjuk az engem elbizonytalanítana. Viszont ha egy lány közvetlen velem meg kedved, azt szeretem és akkor úgy érzem, hogy van értelme közelednem hozzá tovább.
2015. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont az ellentettje vagyok: úgy zavarba jövök ha beszélnem kell egy lánnyal, hogy nem tudok mit kitalálni témának :D

Életképtelen vagyok? :D

18/f

2015. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem,nem épp ellenkezőleg. általában vidám vagyok,mosolygós,és tényleg kötetlen.


csak épp ebből kifolyólag gondolom,hogy ebből a srácoknak az jön le,engem nem érdekelnek,mint fiúk.

2015. aug. 2. 21:25
 4/4 A kérdező kommentje:

hát,mivel a másik oldalon állok,így nem tudom,milyen neked :D


de én úgy vagyok vele,hogy a témáknak az erőltetése rég rossz. az az igazi,ami magától jön,és nem görcsösen agyal az ember,hogy na ,most miről kellene beszélni..

2015. aug. 2. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!