Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki, akinek a...

Van itt valaki, akinek a terhessége alatt végig fiút v. lányt mondtak, aztán mégis ellenkező nemű lett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eltalálták mindig legkésőbb félidőben, de a barátnőmnek a szülés előtti uh-on is 1000 % lányt mondtak, erre fiút szült. Minden rózsaszínben pompázott otthon, szegény apa, mint a Jófogás-reklámban s.o.s. mázolt, és áruházakba járt cseréltetni :)
2012. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként félsz, reménykedsz, vagy veled is megtörtént?
2012. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen a szülőszobán voltam egy vizsgálaton, amikor egy szülés zajlott mellettem. Kérdezték az orvost, hogy mindene megvan a kicsinek. Válaszolta, hogy igen gyönyörű kisfiú. Micsoda, lánynak kell lennie, mondja az anyuka. Még 4D ultrahangon is voltak, ott is azt mondták, hogy lány lesz. Kaptak pár percet, hogy kitaláljanak neki valami fiúnevet, mert nem is gondolkoztak előtte rajta, annyira biztosak voltak benne, hogy lány lesz.
2012. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem félek, csak kíváncsiskodom. 19 hetes vagyok, tegnapelőtt mondták először, h kisfiú, eddig nem látszott. Sima, 2d-s uh volt, 4d-n még nem voltam. Nagyon örülünk ha kisfiú, és ugyanennyire ha esetleg kislány, csak érdekel, h a mai szuper gépek mellett előfordul-e még tévedés?
2012. júl. 6. 17:04
 5/6 kíváncsicska ***** válasza:
100%

Nekem az első uh-tól lányt mondtak és az lett.

Viszont egy ismerősöméknek végig azt mondták lány és mikor megszületett fiú lett

2012. júl. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyukám velem volt terhes, végig fiúnak hirdettek meg engem, aztán az utolsó hónapban csöppentek rá, hogy kilyukadtam. :)
2012. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!