Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire ki kell nézni...

Tényleg ennyire ki kell nézni azt aki nem talpnyaló meg nem olyan mint a többi? (Csak egyszerűen nem vagyok tömeg ember)

Figyelt kérdés
Voltam diákmunkán pár napot és nem is csináltam semmit, tök normálisan odamentem köszöntem, meg megkérdeztem merre kell menni stb. szóval tényleg nem volt semmi, de minden ember szemébe kb. ugyan azt láttam, azt a nem tudom leírni, olyan szánalmas féle nézést.. meg ülünk bent egy helyen és nem nézek rájuk el vagyok ettem, ittam stb. és bámulnak mint a hülyék... ja és hozzá teszem hogy normálisan nézek ki, a fejem se szar szóval nem vagyok előnytelen, hogy esetleg amiatt nézzenek. És nem értem.. de annyira zavar mert 10/9 helyen ugyan azokkal a nézésekkel találkozok. Mindig felkészülök hogy nem leszek szimpi, de nem tudok eltekinteni a végén mégse ettől, nem akarok feltétlen dumálgatni senkivel, de mégis zavarja az embert az érthetetlen helyzet, hogy miért nem úgy állnak hozzá mint a többiekhez. Az egy dolog hogy nem haverkodok ott pl. meg mint mások hogy odamegy és kérdezget mindenkit, meg dumálgat velük, én nem, de attól még miért kell kb. értetlenül rám nézni... Semmit nem csinálok csak vagyok, és önmagamat adom, nem vagyok bunkó, meg nem szólogatok be, meg semmi. Nem értem.. néha azt hiszem már ezek után hogy velem van a baj pedig konkrét okot nem adok hogy ennyire unszimpatikus legyek..

2015. szept. 5. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Hááát, megmondom őszintén, én is zavarba jönnék olyan embertől, aki

"Semmit nem csinálok csak vagyok",

"nem nézek rájuk el vagyok"

"nem akarok feltétlen dumálgatni senkivel".


Az ember társas lény. Megértem, hogy nem akarsz talpnyaló lenni, de ha valakivel semmilyen kontaktust nem lehet felvenni, akkor bizony kínosan érzi magát a másik is, nemcsak Te.

2015. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért, miért kellene egy jött embernek mindenkivel jó kapcsolatot kialakítani?


Ő dolgozni járt be és nem pletyuzni. Ők meg ledöbbentek, hogy nem egy seggnyalóval van dolguk, hanem aki eltudja különíteni a magánéletet és a munkahelyet.

2015. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. köszi!

első: sajnos vagy nem sajnos NAGYON kevés ember szimpatikus nekem, úgy hogy vele akarjak lógni. Ezt a "csak vagyok"-ot meg úgy értettem hogy nem vagyok rosszindulatú meg nem vágok pofákat rájuk stb. szoval hogy nem csináltam semmit AMI unszimpátiát válthatna ki, de ez nem azt jelenti ahogy gondolom te értelmezted hogy leszarom a munkát meg minden. Az meg hogy "nem nézek rájuk"- ezt meg úgy értem hogy csak így oldalszemszögből láttam h néznek.... másrészt meg minek nézzek úgy annyira rájuk mikor benyitok a kajáldába és látom h milyen fejjel bámulnak.. nem adom meg azt az örömöt h még rá is nézzek mikor kb. épp rólam témázgatnak. Am is mit nézzek rajtuk. Nem beszélgetünk vagy ilyenek, szoval..

2015. szept. 5. 19:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és az miért is baj h nem akarok valakivel (esetleg senkivel dumálni)? Attól még nem pofoztam fel vagy valami... semmit nem ártottam neki, szóval nem tök mindegy h én személy szerint mit csinálok? Majd ha valami olyat csinálok amivel őt sértem majd akkor megértem ha baja van
2015. szept. 5. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez csak az életkorod miatt van!

Minden fiatalnak megvannak az ilyen, vagy ekvivalens problémái! Ne gondolj a búval, légy laza, kedves. Aki megkérdezi a kollégától, hogy "Hogy aludt ma Józsi bácsi?" az még nem seggnyaló!

2015. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"valakivel semmilyen kontaktust nem lehet felvenni" talán közelítsem hozzám őszintén (még ha egyébként nem is szimpi annyira, akkor is ha normális valaki, akkor mondjuk arra a pár órára amíg pl. együtt dolgozunk el tudok vele dumálni általános dolgokról, az másik dolog hogy nem lesz a legjobb barátom), és ne úgy próbálja felhívni magára a figyelmem (mert amúgy kb. észre se veszem) hogy rólam beszél direkt feltűnően, vagy épp belém köt hogy szóba elegyedjen velem (ez az utóbbi máshol volt). Ez az "észre se veszem" KIHANGSÚLYOZOM hogy nem egoista módon mondom.. hanem h nem érdekelnek rosszindulatú emberek, meg nem annyira figyelem meg aki nem az a típus akivel haverkodni akarok.
2015. szept. 5. 19:31
 7/9 A kérdező kommentje:
A s**gny@lót meg nem arra értettem h valakitől kérdez valamit.. komolyan mindent totál ki kell fejteni h ne értse valaki félre??? Arra céloztam h elég sok ember olyan h ahhoz húz aki felé az érdeke kívánja meg nyalizik hogy pl. elfogadják vagy stb. Én az ilyenre gondoltam. De egyébként pl. az se illik hozzám hogy aki nem érdekel hogy van megkérdezzem hogy hogy vagy.. főleg az után elment a kedvem h belépek köszönök azt ló*@sz se köszön vissza kb.
2015. szept. 5. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok és nem gondoltam, hogy letojod a munkát. Sajnos más diákmunkások is panaszkodtak arról, hogy semmibe nézik őket - lehet, hogy csak Te is ilyenbe futottál bele.

Fiam is volt szakmai gyakorlaton, de neki nem voltak ilyen problémái - pedig Ő sem nyalizós...

2015. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amugy ezek nem a felnottek voltak hanem pár ott dolgozo diák csaj..
2015. szept. 6. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!