Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaminek a rabja vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaminek a rabja vagyok, es kuzdok ellene lassan 4 eve de semmi, attol meg isten megbocsajtja nekem mindennap a buneimet, es lehet meg vele kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nagyon tabu es bizar, pont ezert nev nelkul fordulok ide.. Meleg veallitottsagu vagyok, es nem tudok lesuokni a hulyesegek nezesevel a neten... Kuzdok tenyleg, de nem konnyu apukam pasztor imazkozott ertem stb, de egy bizonyos szakaszig nem fordulhatok mindig hozza, hogy megint maszturbaltam.. Egyedul vagyok, es szuksegem van Istenre de ugy erzem negyeve van ez es nem tudok meggyogyulni, hiaba kerem... Mi van ilyenkor?? Megakarok gyogyulni de egy hetnel tovabb bem birom...

2015. júl. 29. 21:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%
Sajnálom, de neked már van egy parcellád névre szólóan a pokolban :/
2015. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Vegyük át mégegyszer: miután maszturbálsz, elmész apádhoz és ő imádkozik érted?
2015. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%

Te miről beszélsz?!

Isten mindenkit szeret, Ő nem tesz különbséget!!!

Teljesen rendben van, ha valaki meleg. Ez nem választás, homofóbnak lenni viszont igen!

Légy büszke arra, aki vagy én ne próbálj meg más lenni.

Isten egyetlen egy dolgot nem szeret, ha valaki bánt másokat, de én hiszem hogy halál után az ő lelküket is megtisztítja és kapnak egy új lehetőséget helyrehozni a dolgokat.

2015. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
12%
#3: Isten üzeni, hogy nem fogtok találkozni, mert te is a pokolra mész.
2015. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért is? :)
2015. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem üzentem semmit.
2015. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezd meg tőle, ha annyira érdekel.
2015. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Isten ilyennek teremtett, nem te választottad ezt az életformát, ez pedig azt jelenti, hogy NEM követsz el bűnt azzal, ha a saját nemedhez vonzódsz... Sőt, ha jól tudom, pont hogy azok jutnak a purgatóriumba, akik megtagadják az igaz valójukat.
2015. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
6%
Ez butaság! A gyilkosok is adják önmagukat?
2015. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem hogy rossz tulajdonság, ha mindenkit elfogadok. Engem nem érdekel más ember bőrszíne, vallása vagy sexuális orientációja, ha valaki jó ember, akkor miért kell bántani?! Ezt nem értem.

Remelem egyszer felnősz és akkor majd rájössz, hogy a dolgok nem így mennek. Nem létezik pokol, mindenki jó helyre kerül, viszont aki bűnt követett el, vagy egyszerűen bántja a másikat, az kap egy új lehetőséget helyrehozni. Vagy ha kell többet.

2015. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!