Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társaságba miért jó egyedül...

Társaságba miért jó egyedül különcködni?

Figyelt kérdés

Társaságon belül pl osztály azért mindig vannak csoportosulások de azt az egyet sose tudtam megérteni (pl kirándulás .. nál) miért jó egyedül különcködni?

Fiú létemre főként lányoknál láttam ilyet hogy az illető egyedül sétálgat (miközben ismeri az embereket,vagy egy részük)

Valaki elmagyarázná nekem miért jó ez?



2015. szept. 6. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert pl az én esetembe, attól hogy néha ellehetett hülyéskedni velük, a jó részüket hülyének tartottam, meg amúgy se voltak olyan hűde nagy barátaim köztük. Kirándulásokat általánosban élveztem utána inkább hanyagoltam.
2015. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányoknál millió oka lehet.


-Egyszerűen csak "olyanja" van.

-Gondolkodni akar valamin.

-Direkt van egyedül, hogy ezzel alkalmat adjon egy bizonyos valakinek..

-Szeretné, ha ezúttal a többiek keresnék az ő társaságát. Egyfajta teszt.

-Mártírkodós napja van.

-Bal lábbal kelt fel és inkább nem szól senkihez, minthogy mindenkibe belekössön.

-Szomorú.


Ilyesmik...ha ilyen egyedül bóklászó lányt látsz és komolyan érdekel, hogy mi van vele, hát nyugodtan kérdezd meg és ha nem az a válasz, hogy "csak, mert egyedül akarok lenni!" akkor még össze is barátkozhattok.

2015. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert őt mindenki csak megbámulja, kineveti, kibeszélik egymás között, kigúnyolják, de egyik nagyszájúnak se jutna eszébe mondjuk ODAMENNI HOZZÁ és megkérdezni, hogy pl. hogy érzi magát, nem e szeretne odajönni a többiekhez, stb...
2015. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán mert őt nem érdekli az ami a többieket.
2015. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elég érdekes válaszokat kaptam.


Persze férfiként a nőket nem egyszerű megérteni... a rossz társaságra már én is gondoltam de pl ara"-Szeretné, ha ezúttal a többiek keresnék az ő társaságát" nem.

2015. szept. 7. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!