Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen gusztustalan dolgoka...

Ti milyen gusztustalan dolgokat szoktatok csinálni, ha egyedül vagytok és nem lát senki?

Figyelt kérdés
Például olyanokra gondokok hogy: Orrtúrás, majd a termék elpöckölése a szobába, vagy belekenése a kanapéba....Kádba, mosdóba pisilés, vagy ha hasmenésetek van akkor tusolás közben kiengedni. Hűtőben lévő kajába koszos kézzel belenyúlni, kiharapni egy darabot, és visszatenni a családnak...Stb..stb.
2015. aug. 14. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
Ezeket mindenki elköveti, akár akkor is, ha nincs egyedül, sokszor még felnőtt korban is. Egyik-másik nem is igazán gusztustalan, legfeljebb kézenfekvő megoldás.
2015. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ki az aki lef.ssa a saját lábát? A többit el tudom képzelni, de ez kissé túlzás.
2015. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eszembe volt már nekem is iylen kérdés a gusztustalan mások előtt titkolt szokásokról, és közben gondolkoztam és rájöttem én nem szoktam semmi ilyet csinálni.
2015. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már 10 perce gondolkodom ezen, de eddig nem jutott eszembe semmi. Viszont ilyenkor éneklek. Ez az én sötét titkom:D
2015. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hűtő túlzás. Azt más még megeszi, a többivel jó eséllyel nem találkozik.
2015. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
sz.rás után a seggemen maradt cuccot lekaparom kézzel
2015. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most kajak te le szoktad fosni magad :D ??? Az igen. Én beülök a hűtő elé egy székkel és random mindenfélét kieszek belőle.Ugyanez konyhaszekrénnyel csak azt ugye állva.Sörözök és cigizek a kádban,bár ez csak anyám szerint gusztustalan,ezért kell megvárnom vele míg mindenki lelép.Ja meg ha a macskám beugrik mellém a kádba nem zavarom ki (nem retardált a macska csak víz szerető fajta :D).
2015. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
neha beontest csinalok hogy tudjak egy jot szarni. neha megszagolom a wc papiron a kakit. ezen felul neha szaglaszom a punim h nem rossz illatu, vagy izu e mielott a csavomhoz megyek. neha nem keresek uj papirzsepit hanem belefujom egy regibe. gyakran nem borotvalkozom egyes helyeken. megszagolom az ujjam is miutan megvakarom a valagam. fikazni is szoktam.... szoval jah titokban csinalok dolgokat
2015. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha egyedül vagyok otthon, és én vagyok a soros a takarítással, néha megesik, hogy mókából teleköpködöm a padlót, vagy végighokizom a lakást, esetleg odafosok valahova.
2015. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
vegighokizza a lakast 😂 ah besirok
2015. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!