Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nagyon rossz...

Mit tegyek, ha nagyon rossz ember vagyok? N

Figyelt kérdés

Az átlagnál sokkal összetettebb személyiségem van, végletekre épül az egész jellemem, vagy imádni való vagyok, vagy kegyetlen. Ha mélyen hinnék, már bérelt helyem lenne a pokolban.


Hogy tudnám átformálni a személyiségem, hogy ne legyek egy álnok kígyó fiatal nő létemre?


2015. szept. 7. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha összetett személyiséged van, akkor annyira nem lehetsz rossz. Vagyis hát még mindig sokkal jobb, mintha csak a gonoszság áradna belőled, meg eleve azzal, hogy feltetted a kérdést, azt mutatja hogy szeretnél jobb lenni, ami kezdetnek nem rossz. Én is elég összetett személyiség vagyok, de nem tartom magam se jónak, se gonosznak, bennem mindkettőből van bőven, örök vívódás van bennem, hogy a jó vagy a rossz úton járjak.
2015. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te sehogy. Jellemet csak próbák formálnak pozitív irányban. Míg a negatív jellemformáláshoz elég egy ocsmány közösség, addig a pozitívhez, kevés a közösség, mert igazán csak a próbákban derül ki, hol vagy gyenge, hol kell javítanod magadon/magadban, hol van rejtett szemét benned. Szemét például az irigység pl.
2015. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3+


https://www.youtube.com/watch?v=fCbf4DjlHuM


Ez is jellemformálás. Pl. soha ne támadj senkit hátba, még azt se aki rád tör. Egy erős sosem teszi, az mindig szemtől-szemben támad.

2015. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira árnyalt akkor nem lehet a jellemed, ha végletekben gondolkodsz csak:D
2015. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálj ne annyira végletekben gondolkodni. Ha rosszat tettél, ne ítéld el magadat a pokolig, hanem gondolkodj el azon, legközelebb mit tehetnél, ami annál jobb.


Megütöttél valakit dühödben? Legközelebb csak szóban vágj hozzá valamit.

Megsértettél valakit? Legközelebb csak gondolatban tedd.


Sok apró, pici lépés fog neked segíteni, és persze nem árt, ha van valaki, akinek valamilyen tulajdonságára felnézel, és megpróbálsz abban az egy dologban hasonlítani rá.

2015. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!