Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy menekült a vonaton az...

Egy menekült a vonaton az ölembe rakta a táskáját minden szó nélkül. Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés
Én megmukkani nem mertem mert vagy 30-an voltak a vagonban. Szerencsére 20 perc után elvette mert kivett belőle valamit, én meg gyorsan elmentem onnan.
2015. szept. 7. 21:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
És nem engedtek volna ki, ha felállsz?
2015. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ha van hely lerakom a lábam elé,vagy a lábam közé,és amíg bemegy becsúsztatom az ülés alá oszt kész. Ha utána kiveszi onnan,és belenyomja ismét az öledbe akkor nemtom. Talán kiborítom a tartalmát.
2015. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%

Én amilyen hülye vagyok, biztos berágtam volna és szóvá tettem volna (bunkón, ahogy ilyenkor szoktam). Aztán jól agyonvertek volna. :D


Nembaj, utána lefotóztam volna a sérüléseimet és felraktam volna a kurucra... ejj de sok ez a volna.

2015. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van csomagom a fenti csomagtárolón,akk leveszem és az övét helyezem fel oda. Az enyémet pedig az ölembe,vagy a földre. Ha úgy sem felel meg neki,akk jöhet a kiborítás.
2015. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Jaj, hát lehet, hogy neked akarta adni ajándékba :'DDD


Egyébként visszanyomtam volna a kezébe egy ocsmány pillantással kísérve. Ha megint rám teszi, leborítom a földre a táskát.

2015. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Írd körül a helyzetet komolyabban. Beindult a fantáziám. :-D

Kitudja így miért tette oda. Lehet náluk így szokás. Vagy csak eleve nem tisztel és semmibevesz,akasztónak tart.

Írd körül ahelyztetet elejétől a végéig mi történt. Elfogiltság nélkül. Két sorból nehéz ténymegállapítani. Csak szövöm az elméleteket oszt unatkozva írok tovább. :-D

2015. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Igen, nem tiszteli,csomagtartonak nezte szegeny menekult, aki annyira ehezik es integralodni akar
2015. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ledobtam volna.
2015. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Azt kellett volna, hogy így mondod hangosan. Köszönöm, nagyon rendes magától. És akkor elkezded kinyitni, meg kipakolgatni és elrakni magadnak belőle ami kell :D
2015. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 opened paradise ***** válasza:
70%
"Thank you" és már el is vittem.
2015. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!