Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy menekült a vonaton az...

Egy menekült a vonaton az ölembe rakta a táskáját minden szó nélkül. Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés
Én megmukkani nem mertem mert vagy 30-an voltak a vagonban. Szerencsére 20 perc után elvette mert kivett belőle valamit, én meg gyorsan elmentem onnan.
2015. szept. 7. 21:51
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Sokan viccelődtök rajta de nekem akkor halálfélelmem volt.
2015. szept. 7. 23:02
 22/30 anonim ***** válasza:
A legfontosabb hogy viselkedtél közben. Mit vetítettél felé. Lehet elvárja,hogy félj tőle és kussolj. És te meg is tetted. De lehet teljesen más a helyzet.
2015. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem elvárja.
2015. szept. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
18%

Gondolom sokan voltak a vonaton, te meg egy fiatal vagy, neki meg volt vagy 3 gyereke, és b..tál felállni.

Vagy véletlenül tette az öledbe.

Nem hinném, hogy direkt csinálta, mivel beilleszkedni akar, és segítséget várnak mindenkitől.

De mit kapnak?

Lásd a fenti hozzászólásokat...

Ezek vagyunk mi.

Szánalmas, megkeseredett, irigy, ellenséges nép.

2015. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
55%
"mivel beilleszkedni akar" - illeszkedjen a te öledbe, szánalmas 24-es.
2015. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%

# 24

Ezeknek eszük ágában sincs integrálódni.

2015. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az a szanalmas, ki nm erti a cinizmus. Pedig itt most meg lehetett is...#24-nel.
2015. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
55%

"Nem hinném, hogy direkt csinálta, mivel beilleszkedni akar"


Ezen jót nevettem. Áh, nem vette észre, hogy egy másik ember ölébe rakta a motyóját... a nagy beilleszkedési vágyában.

Nem gyűlölöm azért, mert menekült, de ez a hozzáállás óriási túlzás, és sajnos irreális is.


A kérdésre válaszolva: mivel nem vagyok öngyilkosjelölt, 30-an vannak, kussolok, mint cucc a fűben, és megpróbálom magam mellé lecsúsztatni valahogy, ha van elég hely. Ha nincs, akkor túlélem az utat. Ez nem az a hely, ahol hősködni lehet, táskákat kiborogatni, meg stb. - fotelből könnyű osztani az észt. Ha egyedül van, nyilván más a helyzet.

2015. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

amikor beultel a vonatba mar ott voltak?

mert en eleve akkor be se mentem volna. mellesleg siman leraktam volna a folder vagy kinyitom es elkezdem kiszedegetni a tartalmat. lany vagy vagy fiu?

2015. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Miike ***** válasza:

Utolsó: Azt te csak hiszed.

Meg kellett volna kérdezne angolul, hogy mi az. Vagy egyszerűen a tudtára adni, hogy neked az nem kell, és félreteszed magadtól.

Az a helyzet, hogy akár még robbanószer is lehetett benne.

Ami viszont a legvalószínűbb, egyszerüen csak tartónak használt, berakta az öledbe, onnan csak nem pottyan le. Te pedig szó nélkül tartod neki. Kihasznált.

2015. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!