Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha felvetsz egy ötlete lehülyé...

Ha felvetsz egy ötlete lehülyéznek, ha pénzt keresel vele akkor meg irigyek?

Figyelt kérdés
Mi ez a mentalitás?Soha az életben nem akartam "dolgozni",mivel nyilvánvaló,hogy nem a kétkezi munkát végző emberek keresik a valódi pénzeket.Én megértem,hogy vannak akik még ebben hisznek,többek közt a szüleim is,de ez nem baj,munkás ember mindig fog kelleni.Mindig azon gondolkodtam,hogy mivel lehet előrelépni és passzív jövedelmet előállítani.Amikor az embereknek felvetettem az ötleteimet akkor mindig az volt,hogy álmodozok és soha nem lesz semmi belőle.Most hogy elértem arra a szintre,hogy tudok pénzt kivenni az ötleteimből két év után meg irigykednek,hogy neked egyszerű meg hasonlók.Miért lenne egyszerű?Nem rakott senki semmit alám,magamnak építettem fel mindent.Megengedhettem végre magamnak,hogy vegyek egy komolyabb autót,erre valaki rám hívja az adóhivatalt.Mi megy ebben az országban?
2015. szept. 7. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Irigység :) De te is bolond vagy,mert nem szabad már senkinek semmit se elmondani.
2015. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magyar büszke a nincsre. Hányszor hallottam ismerőseimet magukon viccelődni hogy milyen csórók, meg hogy mekkora arcok hogy kéccá forintos kannást isznak. Közben természetesen belül mélyen irigyek azokra akik tesznek is valamit a sikerük érdekében, gyűlölik akinek "összejött az élet" és képtelenek kicsit is belegondolni hogy mit küzdhetett sikeréért az adott ember.
2015. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Többek közt emiatt a mentalitás miatt döntöttem úgy, hogy otthagyom a fenébe azt az országot. Teli van minden, kivagyi, beszólogatós, irigykedő emberekkel.

Gratulálok, hogy sikerült elérned azt, hogy az ötleted passzív jövedelmet hoz neked.

2015. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem kürtölöm szanaszét az ötleteimet. Már megtanultam, hogy kivel lehet és kikkel nem lehet ilyenről beszélni. Az emberek többsége maradi, azt hiszi, hogy pénzhez csak akkor lehet jutni, ha elmész és gürizel másnak nap mint nap 8-12 órában. Az ilyen embert te nem is fogod tudni megváltoztatni.
2015. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!