Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy számotokra fontos...

Ha egy számotokra fontos személyt lehülyéznek, hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd ki egy picit bővebben, esetleg támaszd alá példával, hogy értelmes választ is kaphass.
2012. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, tenyleg az. Legutobb is azt mondta, hogy te egy ertelmes ember vagy, dehat latod, a hulye csak hulyesegeket beszel...
2012. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem zavar, ha engem hülyéznek le, illetve zavar, de nem veszem szívemre. Kaptam ilyet már ismerőstől, főnöktől. Általában átgondolom, hogy van-e igazság abban, amit mond (ami miatt lehülyéz), ha nincs akkor nem veszem fel. Tovább tudok lépni. De amikor egy barátot, tesót hülyéznek le, legszívesebben beolvasnék az illetőnek ha olyan a körülmény, hogy abból nem lesz gondja a jövőben a sértettnek.
2012. dec. 2. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
És miért nem teszed?
2012. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyrészt mert túl sokat gondolkodok. Másrészt mert nem is szoktam meg, hogy kinyissam a szám, magamért főleg nem, de másokért sem sajnos.. Pedig belül ilyenkor tombolok, de nem tudok helyesen reagálni. És innen kezdődik a dolog. Nem tudok hogy reagálni, túl sokat agyalok, hogy helyes-e ha beszólok, vagy sem, baj lesz-e belőle vagy sem. Így bezárul a kör. Ebből szeretnék kitörni, megtanulni megvédeni magam és másokat is. Ezért is tettem fel a kérdést.
2012. dec. 2. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez sose baj, ha leosztanád őt. Ez is csak azt jelenti, hogy fontos számodra az az ember, akit lehülyéznek. Tedd meg. Szívfájdalom nélkül. De csak finoman.
2012. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Kérlek, legközelebb tartózkodj attól, hogy becsmérlő jelzőkkel illesd őt!"

Ha ez nem lenne elég, még hozzá lehet tenni, hogy: "Bizonyára neked is rosszul esne, ha valaki így beszélne az anyukádról/testvéredről/stb."

2012. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!