Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az anyagias...

Mit gondoltok az anyagias emberekrol?

Figyelt kérdés
Akiknek csak a penz szamit, ez van a kozeppontban.
2015. szept. 10. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Elfordulok az ilyen embertől, ha ez kiderül előttem.


A pénz nem arra való, hogy ülj rajta, hanem arra, hogy segítsd az embereket, a környezetedben nehezebb sorsú embereket. Munkát adj nekik (ha módodba áll) stb. Erre való.

2015. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
utálom őket!
2015. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szívük joga, nekem aztán olyan mindegy. Engem nem érdekel a pénz, mert mindig is megvolt mindenem, nem vagyok ilyen hű de gazdag, de annyim mindig van, ami éppen kell, arra meg nem vágyok, hogy több legyen(mer minek?). Számomra ez meglepő ha egy ember ilyen pénzközpontúan gondolkodik, főleg ha van pénze bőven, de mindig többet akar, olyan mintha valakinek csak a wc papír számítana, és az lenne az életcélja, hogy minél több wc papírral tömje tele a házát, szegényeknek elég egysíkú életük lehet. Hiába van valakinek rengeteg pénze, ha mindig többet akar, akkor bizony ő a legszegényebb ember a világon...
2015. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mo.-n minden 2. ember ilyen. Nagy a választék, így a véleményem is kikövetkeztethető.
2015. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. szept. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!