Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálatok is előfordul, hogy a...

Nálatok is előfordul, hogy a fiúk csak úgy ölelgetik a lányokat?

Figyelt kérdés
Általános suliban annyira nem volt ez szokás, ott csak 1-2 ember ölelkezett néha. (Legjobb barátok, barátnők) Most itt az új osztályban szinte mindenki ezt csinálja. Eddig azthittem ez csak a lányok között szokás,de valahogy a fiúk is rászoktak erre. Pl. ma mentem hazafelé iskolából az unokatesómmal (lány) és útközben hozzánk csapódott 4 fiú oszt.társam. Egy darabig együtt mentünk aztán elváláskor mindegyikük megölelt, engem és unokatesómat is, valamelyik még mondta is,hogy "szia x". Olyan furcsa érzés volt, hirtelen szinte lefagytam, de azért próbáltam viszonozni az ölelést. A lányoktól még nem is olyan bizarr ez számomra, mert közülük néhánnyal már beszéltem de a fiúk közül senkivel,nem tudnak rólam semmit,meg elég hallgatag vagyok. Vajon miért öleltek meg? Mással is előfordult már ilyesmi? 15/L

2015. szept. 10. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez társaságfüggő. Valahol alap a puszilkodás is, valahol meg egyáltalán nem jellemző. Nálunk gimiben nem volt divat az ölelkezés, egyetemen viszont igen.
2015. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :-)
2015. szept. 10. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó az ölelgetés, könnyebben lehet megközelíteni valakit!

Egyre érzékibb az ölelés! :-)

2015. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként "úgy" egyik srác sem tetszik de mégis beleborzongtam az öleléstől. :)
2015. szept. 10. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, volt példa ilyenre.
2015. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez középsuliban eléggé elterjedt. Nálam se volt szokás aztán 1 lány 2 3 4 és gyültek az embereke akikkel ha találkozok már alap dolog. De volt egy időszak középsuliban talán 9 közepe amikor valamiért elköszönő puszikat kezdtek adni egymásnak az eltérő nemüek (kisebb csoportok 10 ember kb de hogy miért? ) ami nagyon ledöbbentett mert én is ott voltam és csak ugy belecsöppentem egyik percről a másikra. Aztán így ment el 1-2hét aztán meguntam és a többiek és elhagytak valahogy. Ilyen középsuli betegség lehet
2015. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5.vagyok,amúgy nem adtam pontos választ, úgy volt,h olyan plázacicus ment oda egyik fiúhoz, és akkor megölelte a fiút, aki meg csak kedves gesztusnak találta ezt, és viszonozta neki. A csajszi meg tökre odavolt, hogy ölelgethet egy fiút:D
2015. szept. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
bizonyára az első fiúnak tetszik valamelyikőtök, és igy akart közeledni hozzátok.Hamár az egyik csinálja akkor mi is, és igy kaptatok 4 ölelést :D de lehet hogy csak az egyikötök jött be neki, de az hogy néz ki, hogy te kapsz te meg nem :D érted
2015. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem egyikőnk sem tetszett a fiúknak :D Max. inkább még az unokatesóm, mert ő jó társaság XD
2015. szept. 12. 09:20
 10/12 anonim válasza:
100%
Nálunk (általános suli+gimi egy épületben) az is hétköznapi, ha puszival köszönünk. Pl. ha valakit most mutatnak be, akkor itt szinte alap az, hogy puszi-puszi. Fiú-lány, lány-lány esetben. Az ölelés is gyakori. Szerintem nem akarnak különösebbet, csak ők a közvetlenséget szokták meg.
2015. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!