Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar bárkit is, hogy...

Miért zavar bárkit is, hogy én egoista vagyok?

Figyelt kérdés
Imádom önmagamat, jól érzem magam a bőrömben, szeretek jókat enni, inni, mulatni, utazni, sportolni, pihenni, satöbbi. Nagyon büszke vagyok magamra, még akkor is ha épp nincs is semmi okom rá, eléggé el vagyok szállva magamtól, egyszerűen ilyen vagyok és kész. Nem vágom, ez mit zavar másokat. Engem pl. egyáltalán nem érdekel, hogy a többieknek milyen rossz tulajdonságai vannak, én mindenkit úgy fogadok el, ahogy van. Senkit sem utálok, csak magamat jobban szeretem mint másokat.

2015. szept. 10. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekel, milyen vagy ;)
2015. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tök jo életfelfogás. Nincs értelme miért depizni és lehetsz büszke arra ahogy kinézel, az nem feltétlenül egoizmus
2015. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
ha hangos vagy, nem tudod befogni a szádat, mindig a középpontba tolod magad, az qrva idegesítő. nem baj, ha egoista vagy, de csak csendben a 4 fal között, olyan emberekkel, akiknek ez bejön.
2015. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenki legjobb barátja saját maga.


Persze csak egészségesen :)

2015. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék hogy egészséges egoizmusa mindenkinek van. Itt persze nem a túlzásba vitt önimádatot értem.


A múlt hónapban megkérdezték Maria Sharapovát, hogy téged mi inspirál?


Ő azt válaszolta: Saját magam. Mondjuk neki van mire, az persze egy megint más kérdés.

2015. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

A mai világ arra épít, hogy önbizalomhiányos legyél. főleg, ha nő vagy, akkor mindig memgondják, mit használj, mit csinálj, mert nem vagy elég jó úgy, ahogy. És azért ilyen társadalmi nyomásban ritka az, aki tisztában van a saját értékeivel, sőt kifejezetten szereti magát. Ez másokat rohadtul idegesít, mert úgy vannak szocializálva, hogy önmagad utálni totál normális. Nem az.

Mondjuk szerintem van különbség az egészséges egoizmus és az el vagyok szállva magamtól, én jobb vagyok, mint te attitűd között. Ha nem tartod magad jobbnak másoknál, akkor az egoizmusoddal semmi gáz nincs.

2015. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!