Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem normális dolog, ha végzősk...

Nem normális dolog, ha végzősként se tudom még mi akarok lenni, mit szeretnék csinálni?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja már mi szeretné lenni, hol akar továbbtanulni, mi akar lenni és én még nem igazán tudom..
2015. szept. 11. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha egy évtized múlva nagyjából körvonalazódik hogy mi akarsz lenni (bár még semmi sem biztos), akkor már jó vagy. Addig viszont készülj fel egy sor szar képzésre és munkahelyre.
2015. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen velem is így volt, 30 éves koromig sodort is az élet és megbántam, hogy nem előbb tanultam tovább és terveltem ki egy tudatos irányt.
2015. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ötletem sincs,de már lassan kezdem lesz*rni,mert elég idegesítő tud lenni ez a kilátástalanság. 22/F
2015. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!