Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Antiszociális vagyok vagy...

Antiszociális vagyok vagy otthonülős?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a nagy tömeget, 2-3 ember van, akivel jól érzem magam.Programokat nem szoktam szervezni, ha mégis elhívnak valahová görcsösen várom hogy végre letudjam a dolgot még mielőtt megjelennék ott.Ez alól kivétel az a 2-3 ember, de vannak olyan napok, hogy még velük sincs kedvem sehova se menni.Ilyenek mondjuk a hétvégét, amikor a legtöbb ember kipiheni a sulit és elmegy bulizni, én ilyenkor inkább otthon szeretek ülni olvasni, filmezni vagy könyvet írni és tényleg csak nyugodtan pihenni egy napig a családommal.Persze nem minden hétvége ilyen, csak a legtöbb.A másik dolog az, hogy nagyon nem szeretem az iskolát, mert a legtöbb ember bunkó és szemét, aki meg normális lenne azok is ezekkel az emberekkel lógnak, így hiába tettetem hogy jóban vagyok velük, nincs egy igaz barátom se az osztályomban, ezért nagyon nem szeretem az iskolát sem.Antiszociális lennék, vagy simán csak otthonülős, magamnak való?

2015. szept. 12. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul használod az antiszociális kifejezést, vagy nem tudod mit jelent. Szerintem az aszociálisra gondolsz.

Vannak ilyen emberek, introvertáltnak nevezik. Én is ebbe a csoportba tartozom, befelé forduló, aki az egyedüllét (nem a magány!) tölt fel. Semmi baj nincs ezzel, kicsit nehezebb a helyzetünk, mint az extrovertáltaknak.

2015. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi baj nincsen. Az introvertáltakat sokszor keverik az antiszocokkal. Engem is le "antiszocoztak" párszor :D Te (meg mi) egyszerűen nem szeretjük a felesleges dumát, az észjátékot, és több egyedüllétre van szükségünk.
2015. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Huh,köszönöm, ezt megnyugtató hallani:D

Egyébként igen, lány vagyok.Miért?

2015. szept. 12. 10:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző tünet még az "elfáradás", azaz társaságban egy idő után "túlstimulálódsz", és úgy érzed, jó volna már hazamenni. Nem a többiek miatt, hanem egyszerűen ennyi inger elég volt aznapra.
2015. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát szokott ilyen lenni, de asszem egy idő után mindenki lefárad bármilyen jó társaságban is van.
2015. szept. 12. 13:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze, csak az ilyen ember sokkal hamarabb, mint a többiek.

Néha még sajnálom is, mert jól érzem magam, de ez van.

2015. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy egy "normális" embernek mennyi idő amíg lefárad az emberektől, szóval nem nagyon tudok mihez viszonyítani?

De te is ebben a helyzetben vagy?

2015. szept. 12. 14:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, de szerintem jobb is így. Sokkal hasznosabban tölthetem legalább az időmet, az emberekkel felesleges foglalkozni :D
2015. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"De te is ebben a helyzetben vagy?"


Igen. Nagyon ritkán megyek el társas összejövetelekre, akkor is csak olyan emberek közé, akikkel jól érzem magam. És néhány óra után lefáradok.

Más emberek napokat is képesek együtt lenni másokkal, és nemhogy lefáradnának tőle, ezzel energizálják magukat.

2015. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!