Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Otthonülős lennék vagy antiszo...

Otthonülős lennék vagy antiszociális?

Figyelt kérdés
Nos az e helyzet, hogy nem igazán szeretek kimozdulni, ha valami programom van aznap, görcsösen várom, hogy túl legyek rajta, nekem társágba menni nem igazán jelent kikapcsolódást. Ha mégis kimozdulok szivesebben teszem max egy emberrel, mint nagyobb társasággal (ugyanakkor el lehet vinni engem bulizni is mert szeretek táncolni, de csak addig amig le nem reszegedik mindenki és úgy viselkedik mint valami fogyatékos). Ezek szerint antiszociális lennék?
2013. szept. 22. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Az antiszociális nem ezt jelenti.

Egyszerűen nem szereted a nagyobb embertömeget, és a hülyéket.

2013. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van, kivéve a zárójeles részt. Szerintem nem baj ez, főleg ha találsz olyan embereket akik szintén ilyenek és velük tudsz programozni.
2013. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól megfogalmaztad, hogy mit érzek én is.:) Szerintem csak otthonülősek vagyok, bár bennem is felmerült már, hogy atiszociális vagyok-e ettől. Nekem van 1-2 barátnőm, velük szoktam kettesben találkozni és ennyi, nagy társaságban én sem érzem jól magam.
2013. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*vagyunk
2013. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit kiegészítésként, hogy az antiszocális szó valóban nem ezt jelenti igazából, ahogy az első is írta. Szóval a valódi értelemben véve ezért nem vagy antiszociális.
2013. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amire te gondolsz, az inkább "aszociális", az antiszociális az egy személyiségzavar-típus, ha jól tudom. De amit leírtál, attól még nem vagy az. Én inkább egy enyhe szorongásnak mondanám...
2013. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod, épp ez a baj az emberekel, hogy olyan normákat álítanak be "helyesnek" amik egyesek számára igenis tehere és nyűg. Én sem szeretem a túl sok emberrel kell menjek, nem tudok teljesen feloldódni, max egy-kettővel , azokkal is csak ha nagyon jól kijövök. Barátkozni is nagyon félek, én egyedül le se merek szólítani senkit sem.

De maga ez, hogy te akkor nem vagy zsírkirály ha nem vagy társasági ember, ez akkora egy baromság....

2014. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy antiszociális lennél, inkább csak normális.
2015. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!