Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem megy a beilleszkedés...

Azért nem megy a beilleszkedés a magyar társadalomba, mert félig vagyok magyar? Lehet ez ok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Külsőleg is látszik a különbség?

És mi a másik fél? Attól nagyon sok függ.

Mert pl. a kelet-ázsiai gyerekeket teljesen befogadják a magyar osztálytársaik-legalábbis az eddig ezt láttam.

2015. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem megy, mert a magyarok nagy része nem fogad el senkit, még önmagát sem.
2015. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy lentrol felfele, vagy fentrol lefele vagy magyar.
2015. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
he more?
2015. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi vagyok arra ha teljesen magyar lennék milyen lenne az életem, de így nem túl jó.Lehet, hogy én amúgy is ilyen vagyok.
2015. szept. 12. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Honnan veszed észre, hogy nem megy a beilleszkedés? Nincsenek barátaid? Kb. mennyi idős vagy?

Írj kicsit többet magadról. Nyugi, az országban ezerszámra élnek olyan emberek, akiknek az édesapja, vagy az édesanyja külföldi.

Tehét egy vagy a sokezerből, még akkor is, ha leírod, hogy lengyel, angolai, orosz, kínai, szerb, vagy japán az édesanyád/édesapád.

2015. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Édesanyám magyar, édesapám afgán, de én itt születtem Budapesten és soha nem voltam Afganisztánba.
2015. szept. 13. 09:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a felvilágosítást. Egyáltalán nincsenek barátaid? Miért "gond a beilleszkedés"?
2015. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, így/és csajozni sem tudok.Hát ez borzasztó.A beilleszkedéssel és a kapcsolatok kialakításával is gondom van.
2015. szept. 13. 17:21
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Agresszívnak gondolod magad? Esetleg féltek, félnek tőled a középiskolában, egyetemen, munkahelyen?

Egy szovjet főiskolát végzett katonatiszt szerint a vegyes társaságon belül az afgánok kemény késes csávoknak számítottak ott...

2015. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!