Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félig Ázsiai vagyok és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig Ázsiai vagyok és fél éve költöztünk Magyarországra mert az anyám Magyar. Itt könnyű volt a beilleszkedés de valahogy mindig különcnek érzem magam. Lehet hogy valaha is lehet itt magyar barátom? 17/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a rejtett tartalma társkeresés? Nyilván lehet magyar barátod... Egzotikum vagy.
2012. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2012. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az ázsiai csajokat. :D
2012. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kimondottan gyönyörű szép félvér csajszik, akik nekem kifejezetten tetszenek, sőt még izgat is, hogy kicsit különlegesnek számít, legalábbis itthon. Persze, hogy lehet.

20F

2012. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok kelleni valakinek mert egzotikum vagyok :/
2012. nov. 12. 21:50
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Igen, lehet. Nem akarsz ismerkedni?
2012. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
persze, hogy lehet magyar barátod, ha akarod barátkozhatunk :)
2012. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem azért fogsz valakinek kelleni, mert egzotikum vagy, hanem azért, mert sok minden megtetszik neki rajtad! A hajad, a szemed, az arcod, a melleid, a feneked, a lábaid, a csípőd ringása vagy a mosolyod. Hidd el a magyar lányok is pont ilyen dolgok miatt tetszenek nekünk. Az csak hab a tortán, hogy egy kicsit talán másképpen nézel ki, mint az itteniek. Ezt ne szégyelld, inkább hangsúlyozd! Szerintem sok menő srác rád hajt majd, de meg kell tanulnod kiválogatni az egzotikumra hajtókat, a természetedhez vonzódóktól. Én drukkolok neked!


43F

2012. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem azért akarok kelleni valakinek mert egzotikum vagyok :/


erre csak azt mondom


Nem azért akarok kelleni valakinek mert magyar vagyok.

2012. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Miért baj az ha azért kellesz valakinek mert félig ázsiai vagy? Nyilván ez azt jelenti hogy gyönyörűnek talál. Ha nekem a kékszemű csávók jönnek be akkor ha megmondom valakinek hogy "figyelj tetszik a kék szemed" akkor az szemétség? Legyél büszke arra aki vagy, és olyat keressél, aki szépnek talál és megbecsül.
2012. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!