Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek önbizalmat a...

Hogyan szerezzek önbizalmat a lányok terén?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy le se merem szólítani őket pedig szerintem nem vagyok csúnya (vagy legalábbis vannak nálam csúnyábbak akiknek van csajuk)és nem tudok miről beszélgetni velük!

2013. júl. 8. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak ugy leszolitani, es beszedbe elegyedni valakivel nagyon nehez. Kb azt jelenti, hogy barmilyen temaban legyen ismereted, legyen velemenyed, stb. Ez csak a filmekben van igy.

Probalkozz olyan lanyokkal lanyokkal, akiknek hasonlo az erdeklodesuk. Pl zenekben vagy otthon, akkor koncert, zenebol, ha sport akkor meccs, ha tortenelem, akkor muzeum, stb, stb. Lenyeg, hogy olyan tema legyen amirol tudtok beszelgetni.

2013. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem az a legjobb megoldás ha olyan lányokkal beszélsz sokat akiket már ismersz és nem feszélyeznek. Ez egy kis gyakorlás hogy hogyan beszélj lányokkal. Aztán kezdj olyanokkal is beszélni akiket kevésbé ismersz. Az meg hogy nem mersz leszólítani lányokat nem olyan nagy baj mert manapság a lányok nagy része furán nézne rád ha leszólítod őket. Az 1. jól írta hogy keress olyan lányokat akikkel megegyezik az érdeklődési köröd.

Amúgy hány éves vagy?

2013. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21 elég későn érő
2013. júl. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!