Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira nagyon betegesen...

Annyira nagyon betegesen hangzott ez a kérdés, hogy egy válasz sem érkezett?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Mostmár úgy mondanám,hogy nem "szerelmes" volnék,hanem egyszerűen csak felnézek arra az énre,aki sohasem lehetek.Vágyok egy másik oldalra,személyiségre.



2015. szept. 14. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasznos segítség lenne egy pszichológust felkeresned.
2015. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért nem érkezett válasz, mert az egyéb kérdések közé tetted, amit kb. a legkevesebben olvasnak.
2015. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan ekkora a baj?
2015. szept. 14. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagy baj. Komolyan en is a pszichologust ajanlom. Mondj el neki majd mindent, bizz benne, segiteni fog!
2015. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elolvastam, szerintem nincs Veled különösebb gond, csak kicsit sokat élsz az álomvilágodban. Ez azokra jellemző, akik a valós életben nem kapnak környezetüktől elég elismerést. Még azt is mondhatjuk, hogy ez az álom világod kiegyensúlyozó tényező az életedben, inkább ezzel kapcsolj ki, ezzel kompenzáld a valós életben érzett jelentéktelenségedet, mint droggal vagy piával.


Egyébként meg még nagyon racionálisan gondolkodó férfiaknál is előfordul ez. Ha nem kapunk meg egy csajt, akkor fantáziálunk róla magunkkal eljátszva, vagy jelentéktelenebb csajt tolva...:)

2015. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam gyerekkoromban. Pontosan ilyen :D

De aztán később elmúlt. Biztosan még mindig túl élénk a fantáziád. Próbáld meg kihasználni ezt az egészet és írni valami regényt, vagy novellát. Tök jó lehet, ha bele tudsz helyezkedni ilyen nézőpontokba.

2015. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából már gondolltam erre.Már elég sok történetet "éltem" már meg mindig mással,máshogy,más érzelmekkel és szerintem érdekes lenne ha ezt papírra vetném.Én inkább lerajzolnám ezt.A karaktereket megpróbálnám a "hallucinálásaim" szerint megalkotni. Akkor ez normális?
2015. szept. 14. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Te ezzel töltöd az időd, más meg sorozatot néz. Normális, amíg nem válik függőséggé szerintem. :)
2015. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!