Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy az életét...

Mit gondoltok egy az életét nagyon kirakatba rakó, szelfiző lányról?

Figyelt kérdés
több mint ezer ismerőse van fb-on (a tesóinak is), láttam már róla fotót véletlenül Szigetes és VOlt fesztiválos netes cikkekben is , instagramra minden nap szelfit rak fel, rengeteg dolgot kiír magáról fb-ra, nagyon kirakatban vannak a mindennapjai. Milyen személyiségnek tartjátok , mi a véleményetek az ilyen habitusú emberekről ?
2015. szept. 14. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Unalmasak. Tuti kell nekik valami figyelem.

Egyre több ilyet törlök.

Nincsenek a szintemen a "köszönöm a köszöntéseket" szelfikkel. Azt egy kép nélkül posztban is el lehet mondani, max nincs á r lájk, mert nem látszik a melled.


MEg vannak az idézetezők, a nagy megmondók, szelfivel vegyítve..


A fb arra jó cska, hogy megtudd, mennyi idióta ismerősöd van.

2015. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 opened paradise ***** válasza:
Ment meg uram tőlük...
2015. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus, de közben szánom is, mert látszik, hogy megerősítést vár arra, hogy ő milyen király, mert ha nem lennének komplexusai, nem lenne ingere arra, hogy napi 2-3 szelfit feldobjon szanaszét filterezve és retusálva (van ilyen ismerősöm, tudom milyen)... főleg ez az ezres nagyságrendű facebook ismerősi szám... én pl. csak olyan embereknek vagyok az ismerőse, akikkel váltottam többet két szónál...
2015. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A "magánügye, hogy mutogatja magát" egy kissé paradoxon. Én naivnak gondolom, mármint ha kiteszi mindenét, és visszaélnek az adatival, mit lehet erre mondani...
2015. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
végtelenül buta és felszínes.
2015. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen embereket, akik még azt is kirakják fészbukra, hogy mit reggeliztek aznap. Vagy hogy voltak a KFC-ben. Ki a szart érdekel?

Én mostmár ha meglátom valamelyik ismerősömnél, hogy pucsitós szelfiket rakosgat ki magról, vagy ilyen dolgokat

2015. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

véletlenül hamarabb elküldtem xd

szóval ha ilyen képeket rak ki magáról valaki vagy ilyen dolgokat ir ki, egyből kitörlöm.

2015. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!