Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon várom karácsonyt,...

Nagyon várom karácsonyt, hangulat díszítés főzések ajándékozás, de én férfi vagyok. Normális ilyenkor ez?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 14:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sokan mondták meleg vagyok ezért várom, normális férfi nem várja ilyet.
2015. szept. 16. 14:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férjem normális és ő is ilyen. :) Mondjuk a főzést csak úgy várja, hogy én főzök, ő nézi. :D
2015. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már januárban várom a karácsonyt,a hangulat miatt,az egyetlen ünnep ami nem hagy hidegen,és mi köze van a karácsonynak a seggbekukihoz?:D Valaki erre asszociál?Szerintem vele vannak gondok.
2015. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom. Novemberben érthetőbb és normálisabb :)


Ezek szerint kiskodordban szép karácsonyaid voltak

2015. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Okádni tudnék a karácsonytól, de ez csak az én véleményem...
2015. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Én is várom :)

Múlt héten, amikor hideg volt, akkor olyan karácsonyi érzésem lett, rá is néztem a díszekre a szekrényben.

Én imádom, hogy akkor otthon vagyunk, nyugalom van, finom ételek, pihenés, együtt a család.

Nálunk nincs veszekedés, meg idegeskedés, mint amikről mások panaszkodnak.

Szóval én már várom, hogy karácsony legyen :)

2015. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Normális, de mástól ne kérdezd meg, és akkor nem lesz belőle kellemetlenséged. :)
2015. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 opened paradise ***** válasza:
Én is várom,csak évek óta ez lesz az első,amit nagy valószínűséggel egyedül fogok tölteni és ezt meg nem akarom :/
2015. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, :)
2015. szept. 18. 08:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de nagyon édes. Szerintem ez egyáltalán nem homokosságra utal, szimplán nem vagy érzeketlen, bunkó, és érzelmeket vált ki belőled egy ünnep. Én lány vagyok, a kevésbé érzelmes típusból,ám a karácsony még engem is lázba hoz. :) nem baj ez. Ki ne szeretne három négy napot nyugiban eltölteni a családjával, jó kajákkal, jó piákkal. :D
2015. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!