Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Csak pár pontot szedtem össze, hogy áttekinthető legyen:


Ideális:

1. élet: egy szobás albérlet egy nagyvárosban egy macska társaságában

2. állás: pincérnő

3. lakás: emeleti, egy max 2 szoba, világos, kézzel készített dekorációkkal


A kedvenc:

Évszak: ősz

Zene: indie

Film: I Origins

Szín: rózsaszín

Író: Müller Péter

Napszak: reggel

Érzés: félálom


Amire a legjobb ébredni: napsütés az ablakon át

A legszebb látvány: utcai lámpák fénye a frissen hullott havon

A legszebb állapot: ébredés után

A legkedvesebb külső tulajdonság: kék szemek

A legkedvesebb belső tulajdonság: csendes


Mit gondoltok ezek alapján egy lányról?


2015. szept. 16. 14:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia :) Ha jól sejtem elsősorban fiúk válaszát várod, én most kilógok a sorból ,)

Egy szobás lakásban élek macskával és még egy fővel. Minden vágyam, hogy újra nagy lakást tudjak fenntartani vagy kertesben lakhassak, mivel ez ember és állatkínzás.


Ha tizenéveid közepén vagy akkor még nem nagy gáz, azonban kezdj el körbenézni az életben. Kérdezz meg pincérnőket, hogy élnek és rájössz, hogy most még lehet a legszebb állapotod a reggel, később azonban csak a 3 napos wellnessezés után leszel legszebb állapotban.


Az életedet pedig ne félálomban akard leélni. Főleg, ha Müller Péter -aki tudatosságra tanít, nem félálomra- a kedvenced.


Naív, álmodozó és tapasztalatból mondom, hogy aki azt írta, hogy sokat fogsz .... annak van igaza.


Nyisd ki a szemed minél előbb és akkor lehet egy küzdelmes, mégis szép életed :)

2015. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Rég elmúltam már tizenéves, dolgoztam pincérnőként, és nagyon szerettem, és laktam egy szobában egyedül, az volt a legszebb időszakom.

A pofára esésekből pedig még nagyon fiatalon kijutott, nem hiszem, hogy bármi még meg tud lepni.

2015. szept. 16. 15:11
 13/20 anonim ***** válasza:
A bármi még meg tud lepni és az álmodozó lányka akit leírtál nem igazán fér össze...
2015. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Miért kell bárminek is összeférni? Aki megjárta a poklot, az már ne álmodozzon?
2015. szept. 16. 15:17
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Sajnálom ezt a sok gyökér választ, amit kaptál, nekem szimpatikus vagy.
2015. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikusnak tűnsz. Bár Müller Péter szerintem demagóg, és hamis értékeket képvisel, de minden más, amit leírtál, tök normális. :)

Az meg még külön pozitív, hogy tw magad dekoráltad a lakásodat, mert én is művész vagyok. Meg hát a kék szemek is nagyon szépek, kedvencem. :3

2015. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha 20-on éves vagy akkor ez teljesen jó, 30-as évei elején levő sikeres férfiaknak is vonzó az ilyen csinos nő könnyű kapcsolatra (ha elégedett a pincérnői állással, albérlettel akkor anyagi téren nem tűnik telhetetlennek, az sem baj ha egyedül akar élni, együttélés nélküli kapcsolathoz ideális egy ilyen bohókás, művészi beállítottságú lány).

Mondjuk feleségnek sikeresebb férfi nem ilyen nőt választ...


Azért a múlt poklait ha emlegetné, akkor finoman rákérdeznék, hogy nem volt-e prosti, vagy öreg fazon kitartott csaja.

2015. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 opened paradise ***** válasza:
56%

Nem tudom,nekem valamiért aranyosnak tűnik :)

Nem akar sokat,csak egy normális életet,ez szimpi.


Bár én az eső utáni állapotot jobban szeretem :)

2015. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

De.. álmodozhat, sőt mi több kell is, hogy álmodozni tudjon.


Csakhogy sokszor az álmodozás miatt nem jut arra, hogy jobbá tegyük az életünket, a jövőnket.


Nagyonis álmodozó voltam. Túlságosan. Aztán jött a csőd, jött, hogy ha nem lett volna nyugdíjas anyukám akkor az utcán aludhattam volna és szedegethettem volna a fémdobozokat. Most albi, kevés fizetés és nem az a meló amit szeretnék. És persze azóta is álmodozom. Meghalnék, ha nem álmodoznék.. csakhogy sokkal jobban meg van a szerepe az életemben az álmodozásnak.. a jelen pillanat szépségén túl a jövőmet álmodom legtöbbször.


Te tudod-e hogy mi lesz Veled akkor, amikor nem pincérkedhetsz már, ha nem valósulnak meg ezek az ideáid? Szólnak-e ezekről a dolgokról az álmaid?

2015. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem a sok bunkó kommentet. Negatív véleményt is lehet alkotni normálisan tálalva. (Persze volt, akinek sikerült, de a legtöbben...?)

A macskaszőrről annyit itt valakinek, hogy idegen az a szó, hogy "takarítás"? Nem mintha kutya, hörcsögök, tengerimalac, deguk, papagáj vagy akármi után nem kéne takarítani, de mindegy. Nekünk is van lakásban tartott cicánk, mégsem áll mindenhol a szőr. Érdekes, mi?


Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy szimpatikus vagy, és emberileg értékesebb lehetsz, mint a legtöbb itteni hozzászóló.


Egy munkát alapból nem ugatunk le. SEMMILYEN munkát. Akkor sem, ha az pincérnői, akkor sem, ha az eladói, akkor sem, ha az szemétszállítói. Plusz, mindenkinek van álommelója. Anyósom kb. 10 évesen kijelentette, hogy ápolónő akar lenni. 35 éve dolgozik ebben a szakmában, pedig az sem sétagalopp és nincs ám halálra fizetve. De neki ez volt az álma. A kérdezőnek a pincéreskedés, ennyi.


Ha már itt tartunk, akkor hogy mit is gondolok?

- szociális beállítottságú lehetsz -> pincérnői állás, mert ott emberek vesznek körül

- félsz az elköteleződéstől és független szeretnél maradni -> albérlet, ahonnan bármikor továbbmehetsz; cica társaság, férfi és család helyett

- kreatív -> kézzel készített dekorációk

- nem kötnek le a "földi javak", úgy mint saját ház/lakás, nagy család, talán vallásos is lehetsz

- az apró dolgokban is meglátod a szépet -> napsütés az ablakon át, utcai lámpák fénye a frissen hullott havon

- nem vagy elszállva magadtól -> a kék szemeidet emelted ki, nem azt írtad, hogy a "hatalmas melleim" vagy hogy "a feka seggem"

2015. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!