Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erről az LSD-val kapcsolatos...

Erről az LSD-val kapcsolatos kijelentésről mi a vélemyényetek?

Figyelt kérdés

Elolvastam Albert Hoffman könyvét amit írt az LSD-vel kapcsolatban.

Ugye a Sandoz gyógyszertár munaktársaként ő találta fel véletlen az LSD-t.

És számos érdekes dolog mellet azt írja hogy az LSD után az ember olyan lesz mint amilyenek mindenkinek kellene lennie.



2015. szept. 16. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát nagyot fejlődött a 40-es évek óta a világ. Nyilván nem véletlen.
2015. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Végül is akármelyik dopping után is olyan lesz. Vagy a reggeli kávé után.
2015. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%
Jót érzett. Gondoskodó, szeretné, hogy mindenki megtapasztalja azt a jót.
2015. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 2

LSD nem doppingol.

2015. szept. 16. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Tudom, de természetellenes.
2015. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mi az hogy természet ellenenes?

A termélszetben található meg...

Akkor ne szedj gyógyszereket se mert az is természetellenes.

2015. szept. 16. 20:37
 7/13 cli_hlt ***** válasza:
100%
A fogorvos, a nadrág és a szemüveg is természetellenes.
2015. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok érdekes dolgot írnak az LSD élményekről. De okosabb nem lesz tőle az ember. Csak növeli a kreativitást. A tudósok, feltalálók nem az LSD-től találtak fel új dolgokat.
2015. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Ezt úgy tudnám elmondani hogy mivel egyre idősebbé/felnőttebé válunk egyre több elvárásnak stb. kell megfelelnünk. Az ego erre állítja be magát, és mintha pl. különböző páncélokat vennénk magunkra, és ezért egyre kevésbé érthetjük a világ valódi működését és lényegét. Az LSD megszünteti ezt a hamis berétegződést, tehát pl az is előfordulhat hogy a tripp közben egy időre egy pár éves gyerek agyával röhögsz a fehér falon és kúszol mászol. Ez persze egy kívül álló számára ijesztő mert azt hiszi megőrültél, de mikor újra kezd őszeállni az egó akkor rájössz menyi sok hülyeséggel vagyunk "felnőttként,, leterhelve. És mivel az LSD megszabadít ezektől a leterheltségektől újra gyerek lehetsz, kötöttségek nélkül. Mivel ezt egyszer megtapasztalod utána már semmit nem tudsz úgy olyan szemszögből venni mint előtte. Megváltozol mert közelebb kerülsz igazi önvalódhoz! De ha bővebben érdekel ezt ajánlom:

https://www.youtube.com/watch?v=pugpp8M6w74

2015. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző elég jól leírta a lényegét. Én még szeretem ezt a gondolat menetet: van végtelen mennyiségű lehetőség. Bármi lehetne ugyebár. Na most mi ebből élünk egyet, azaz az emberi lét, a földi lét mindennel együtt ami beletartozik egy véges halmaz a végtelen lehetőségek halmazán. Ez eddig logikus, nem? Ami a hallucinogének lényege, hogy képesek olyan dolgokat "beszűrni" a valóságunkba, amiket azelőtt elképzelni sem tudnál. Ideiglenesen eltörli (legalábbis részben) a halmazunk határait. És erre tényleg nincsenek szavak. Itt nem rózsaszín szivárványt húzó unikornisokról, meg sárkányról a nappaliban van szó, ez csupán buta sztereotípia. Sokkal elvontabb. Idegenebb, de valahol mégis ismerős.

Utána visszatérsz a hétköznapi életbe, de már úgymond lesz viszonyítási alapod. Már egy kicsit kívülről látod a dolgokat. Tisztábban. Saját magadat is, az érzelmeidet is. Erre mondják, hogy tudat tágító hatásuk van.

Na persze vannak emberek akiknek nem jön be a dolog, akadnak akik egy bad trip után azt hirdetik, hogy ez egy gonosz drog amit senkinek nem kéne használnia. Pedig egy bad trip is feldolgozható, sőt olyat is hallottam már, hogy abból lehet a legtöbbet tanulni. Na mindegy, mindenesetre szerintem hatalmas potenciál van a dologban, bölcs dolog lenne, ha az emberiség egy kicsit több figyelmet szentelne neki. Átlagban tényleg jó hatással van az emberekre.

2015. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!