Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a 'szerencsétlen...

Mit gondoltok a 'szerencsétlen' emberekről?

Figyelt kérdés

Nagyon szerencsétlen vagyok, néha egy baromnak érzem magam a többiek között. Mindig történik velem valami gáz dolog.

Példák:

-a suliba ráhuppantam a székre és kitört a lába

-felelésnél beleakadt a székbe a lábam és elestem, vittem le az asztalról az összes cuccot

-leestem a lépcsőről

-tesin véletlen kirúgtam az ablakot


Nincs olyan nap, hogy ne történjen velem valami ilyesmi. A többiek ilyenkor persze nevetnek, az elején rosszul esett, de már megszoktam. :D Ti is ismertek ilyen embert? Bírjátok, kedvelitek? :) Érdekel a véleményetek, előre is köszönöm a válaszokat! 15L



2015. szept. 17. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

meg kell tanulnod nevetni ezeken, de oda kellene figyelned arra, hogy ezek ne történjenek meg...


22F

2015. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha velem is történnek szerencsétlen dolgok,bár azért nem ilyenek. Szerintem nem baj ha valaki ilyen, ennyi erőből már saját magamat is utálhatnám ezért. :D
2015. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálom elkerülni az ilyen dolgokat, de végül mindig valami gáz dolog sül ki belőle. :D
2015. szept. 17. 16:02
 4/7 anonim válasza:
nagyon cuki vagy, nevess rajta te is, és mindenki veled fog nevetni ,-)
2015. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen apróságokban vagy szerencsétlen addig örülj neki...
2015. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát oké, kicsit megnyugodtam. :D Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. szept. 19. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt megsúgom, hogy a sok biztató szó elsősorban abból fakad, hogy a 15 után L van, nem F.
2015. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!