Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek maximalista?

Hogyan ne legyek maximalista?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindebből a legjobbra törekedni.
2015. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogyan allitsam at az agyam? :/ gondolom nem egyik naprol a masikra fog menni. Le lehet errol szokni? Annyi kellemetlensegem adodik ebbol kifolyolag az eletben.
2015. szept. 17. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress nálad lazább embereket ismerősnek, példaképnek. Persze ne a totál szétesetteket. Figyeld meg mit hogy csinálnak és akiben bízol avval beszélgess erről. Nekem a párom jóval lazább. Én lazaságot, ő előre tervezést tanult tőlem.


Ha ez nehezen megy akkor nehezebb helyzetben vagy. Magadnak kell lazulni. Miben nyilvánul meg a maximalizmusod?

2015. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkitol beleszamitva magamat, csak is a legjobbat varom. Ez szamos gondot okoz a hetkoznapokban. Mar onbialomhianyt is, hiszen nem lehetek tokeletes, marpedig egy maximalista ember azt szeretne, de hibazom nyilvan, mint minden ember. Nem tudom, hogyan lazulhatnek el, hiaba fogom fel az agyammal, hogy azt kene, a gyakorlatba nem sikerul athozni.
2015. szept. 18. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!