Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nők nem gondoltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők nem gondoltatok már arra, hogy olyan maximalista követelményeket támasztotok a férfiakkal szemben, hogy inkább nem lesz az ember szerelmes? Nem egyszerűbb elmenni és fizetni a szexuális szolgáltatásért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 11:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudtam, hogy az őszinteség és szavahihetőség akkora követelmény lenne amit egy férfi nem tudna betartani-ha akarna.
2015. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondoltam még erre. Akinek egyszerűbb havonta egyszer fizetősnél üríteni, mint párkapcsolatban felelősséget vállalni, az tegye, senki nem tiltja meg neki. Meg hát a szerelemről sem hiszem, hogy az csupán elhatározás kérdése, mivel xy túl nagy elvárásokat támaszt, akkor én inkább nem leszek szerelmes. Bár így lenne!
2015. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam még erre. Bár ha az elvárásaim maximalisták, akkor azt hiszem kijelenthetjük, hogy én vagyok A Tökéletes Nő, tehát megengedhetem magamnak a maximalista elvárásokat.
2015. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
87%

Aki nem veszi a faradtsagot az ne akarjon not. Nem gondoltam hogy ekkora keres a figyelem es a huseg hogy inkabb kurrvazna az ember fia dehat ces't la vie

18/L

2015. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Nincsenek lehetetlen elvárásaim, a többmilliárd férfiőbl egy biztos van, akivel kölcsönösen megfelelünk egymásnak és nem lép le, ha szembesül a családommal, ahova születtem.
2015. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerűbb, persze, ha barátnőt is csak azért akarnál, hogy legyen kivel dugni. Nem szeretkezni, nem szerelmeskedni, simán és egyszerűen dugni. Abban az esetben valóban egyszerűbb heti egy-két órát kifizetni egy prostinál.


Amúgy maximalista követelményei szerintem csak a legkevesebbeknek van. Egyszer kiírtam ide kérdésben, hogy mégis, amit én szeretnék a férfiaktól, annak tükrében, hogy mit tudok adni, sok-e (pont a tiedhez hasonló kérdések/válaszok ihletésére, hogy mégis, akkor mi számít nálatok soknak), és egybehangzó vélemények szerint az alap minimumot kérem a társamtól, sőt, néhányan még mondták is, hogy nem túl nagy a kritérium. Akkor meg?


Szerencsére a szerelem amúgy sem elvárások függvénye, és nem is egy tudatos döntés eredménye. Ezért nem, nem gondoltam ilyenre :)

2015. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
7%

Látod milyen álszentek a nők,nem azok az egyetlen elvárásaitok amiket ide leírtatok,hanem van ott még sokkal több is,és pont ez a gond.

A nőknek a jóképű,izmosak kellenek kizárólag,a többivel kb. szóba sem állnak,ez a mai valóság sajnos. :/

Ha ezeknek megfelelsz,utána jön a többi elvárás még...

Hiába vagyok én belülről bármilyen,ha nem születtem helyesnek,és nem vagyok izmos... :/ Ez a helyzet sajnos. :/

24/F

2015. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Én megtaláltam a hozzám illőt. Nem akarok bunkó lenni, de akkor miért kellene engem az érdekeljen, hogy azok a férfiak, akik valamiért nekem nem kellettek, elmennek-e prostizni, vagy sem?

De ha egyedülálló lennék sem érdekelne, hogy akik nem kellenek, azok vajon prostiznak-e.


Érted a logikát, ugye?

Gondolj azokra a lányokra, akik neked soha nem kellenének, mert valamiért nem tudsz hozzájuk vonzódni: érdekel, hogy ezek után esetleg fizetnek-e valakinek, hogy megtoszajtsa őket?

2015. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
11%
hát olcsóbban kijösz ha prostizol manapság elég drága múlatság barátnőt tartani. meg nem kell ott a rinyát hallgatni meg hogy nincs sex fáj a fejem
2015. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
15%
"őszinteség, szavahihetőség, figyelem, hűség" Komolyan vicc amit írnak itt a lányok. Közben a valóságban a hazug, félrelépő, nagypofájú ,őket megalázó egomajmokra bukik az összes, csak körbe kell nézni ezek milyen sikeresek a csajozásban. Km-ről bűzlik mekkora suttyó kamugép a csávó de epednek érte.
2015. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!