Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » önbizalom hiányos vagyok a...

önbizalom hiányos vagyok a társkeresésbe! Mit kéne tennem? Egyre jobban zavar hogy ilyen luzer vagyok! 27f

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Szebb és magabiztosabb leszel, ha elmégy sportolni. Fél siker.

Sok mindent elolvasva széleskörű tájékozottságra teszel szert, az még sokat ad hozzá.

2015. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
őszintén...van valami probléma a külsőddel?
2015. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Átlagos vagyok
2015. szept. 18. 13:42
 4/7 anonim válasza:
tehát nem a külsőd miatt van az önbizalom hiány..bocs,fiú vagy lány vagy?
2015. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félénk tipus vagyok
2015. szept. 18. 23:38
 6/7 Lacza76 válasza:

Az első komment hasznos, menj sportolni. Önbizalom hiánnyal nem fogsz tudni csajozni, legyen önbizalmad, csinálj magadnak! (Ez a legnehezebb része a dolognak.)

Értékeld magad, ismerd a jó és rossz tulajdonságaid, értékeld a munkád, stb. Ne görcsösen próbálj meg felszedni csajokat, nem fog menni. A csajoknak olyan pasi kell, aki mindig tudja, hogy mit csinál, akire lehet számítani, akire felnézhetnek. A félénk kisfiúk nem ilyenek, kapd össze magad!

2015. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hiába sportolok rendszeresen!Az ön bizalmamon nem tudok változtatni.Szerintem azon nem is lehet.
2015. szept. 22. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!