Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire bukás az...

Jackson666 kérdése:

Szerintetek mennyire bukás az életem igy?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja eldobott magától életem szerelme 4 évet.voltunk együtt egy háztartásba voltak hibáim de sajnos engem is megviselt a sok munkahely váltás és voltak igyis gondjaim ez kihatott a kapcsolatunkra Ellaposodott a kapcsolatunk. Elmondta nekem ő már nemszeret.és barátként kezel váljunk el ez lesokkolt és teljesen tönkrementem sirtam nemaludtam lefogytam visszaszoktam a cigire munkahelyemen felkellett mondjak és elkellett költöznöm haza.válás után többször összevesztünk elég durván dolgokon mert sietette a költözésem.hazaköltözem találtam munkát de haverom mondta mennyek ki vele angliába tud melot stb segit.mindenbe felmondtam az otthoni munkámat 1 hét után és kijöttem angliába de itt is bebuktam mert a szállás ahol vagyink ideiglenes máshova nemtudunk menni nincs annyi pénzünk igy mehetek haza. Az otthoni munkahelyemen már nincs esélyem oda nemvesznek fel eljátszottam a bizalmat. Szoval elbuktam a barátnőm akit imádok szeretek és még most se dokgoztam fel a szakitást elbuktam az otthoni melohelyem és angliát is.ti mennyire itélitek meg ezt bukásnak ki lehet ebből lábalni?
2015. szept. 18. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Már az első mondatnál elakadtam. Hogy tud valaki 4 évet eldobni magától? Vagy mi van? Nem tagolnád rendesen a mondataidat, hogy érthető is legyen, amit közölni próbálsz?
2015. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocss a helyesirás miatt.
2015. szept. 18. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

1. gyere haza.

2. Képezd magad,vagy a mostani szakmádban keress az osztrák határ közelébe melót még Magyarországon belül. Vegyél 3 ezer ft-ért német nyelvoktató csomagot. ( lehet ennyiért kapni ami hanganyaggal van ) én ezt csinálnám.

2015. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Buktál egy állást, egy külföldre költözést meg egy nagyon jó barátnőt. Ezeken kb. mindenki keresztülmegy életében, sőt ezen többön is - csak nálad most kicsit gyorsan követték egymást ezek a veszteségek. De ettől még nem bukás az életed, ebből simán fel lehet állni. Csak ne hagyd el magad!
2015. szept. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!utolsó:-) mert most kell mert kivagyok.:-(no fate
2015. szept. 19. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!