Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megérné hogy...

Szerintetek megérné hogy öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok de ő nem szeret. Régebben barátok voltunk most már nem. Minden nap azért vagyok szomorú mert nem szeret mit tegyek?

13/F



2015. szept. 21. 15:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyalj el egy fagyit, aztán tanulj holnapra.
2015. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mitől érné meg?

13 éves vagy, ő az első szerelmed?

Túléled, jövőre majd másba leszel szerelmes, lehet most hihetetlennek tűnik, de előbb-utóbb elfelejted.

2015. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem kevered a valóságot a virtuálissal? Itt csak egy életed van.
2015. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem érné meg, majd túl leszel rajta és még nagyon sokszor leszel szerelmes, viszonzottan is és anélkül is, ez az élet rendje.

Ha mindenki öngyilkos lenne amikor nem szeretik viszont, akkor már kihalt volna az emberiség.


Beszélgess a szüleiddel, vagy ha van testvéreddel, barátoddal, foglald el magad sporttal, valamilyen hobbival, tanulj szorgalmasan, olvass, és hidd el, hogy találsz majd olyan lányt, aki viszontszeret, mindennek eljön a maga ideje. Fel a fejjel!

2015. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy később elmúllana de most ezt érzem és nagyon rossz érzés hogy miközben én bármit meg tennék érte neki csak egy fiú vagyok a sok közűl. És ez a fájdalom egyre rosszabb és már nem bírom sokáig.
2015. szept. 21. 15:51
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak egy életem van, de most azt is eldobnám.
2015. szept. 21. 15:53
 7/20 anonim ***** válasza:

Sok ember túlél ilyet.

sőt, azt is, ha konkrétan elhagyják másikért. Ha vége a házasságnak. Ha egyedül marad így gyerek(ek)kel.

Ha özveggyé válnak.


Elhiszem, hogy xar, de nem kell 13 évesen ezt ennyire komolyan venned. Csak megerősödsz és egyre könnyebb lesz feldolgozni.

2015. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Atya ég...

Én 34 éves vagyok, volt már pár szerelmi csalódásom, de egyszer sem jutott eszembe, h meghaljak!

Volt, h padlón voltam, fogytam 5 kilót (az 50-ből..hahh :/ ), egész nap bőgtem, stb stb.

Aztán idővel elmúlt. Jött megint a nagy happy, a szerelem, aminek vagy jó, vagy rossz vége lett. ;)

13 éves vagy!!!!!!!!!!!!!!!!! Előtted az élet! :D Kapd össze magad kicsit :)))

2015. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Trafó1 ***** válasza:

Attól függ:

Számodra teljesen mindegy, nem fektettél önmagadba pénzt így anyagilag nem ér veszteség.

Szüleidnek viszont rossz befektetésnek számítasz mivel az eddigi nevelési költségeid + a temetés költségeit egy normális gyermekbe fektetve később talán rentábilisak jó esetben nyereségesek lehettek volna.

A társadalom szempontjából elhalálozás esetén megint csak költséget és anyagi veszteséget jelentenél, mivel kollektívan is fektettek a tanulásodba, orvosi ellátásodba jelentős összegeket.

Szumma szummarum anyagilag eddig negatív mérleggel rendelkezel.

2015. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Abba is gondolj bele, hogy ha a lány rájön arra, hogy miatta lettél öngyilkos, akkor lehet egész életében gyötörni fogja. Másrészt meg a világon még rengeteg lány van. Biztos vagyok benne, hogy neked is jut majd!! ;)
2015. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!