Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Amanda Todd...

Mit gondoltok Amanda Todd esetéről? (leírás és videó lent)

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ismerné: kb. arról szól, hogy egy lány villantott egy srácnak, aki elterjesztette az interneten és ezután nagyon rossz fordulatot vett az élete és a végén öngyilkos lett.


Link: https://www.youtube.com/watch?v=xD6dzwD8atY


A kérdésem: titeket is terrolizáltak anno? Ti mit tettetek volna?



2015. febr. 1. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Lerágott csont. Vagyis énmár nagyon unom, hogy egy felelőtlen tinilány nem vállalja a felelőségét semmi miatt (kiutálták csomó iskolából, foglalt pasikkal kezdett ki stb) majd megöli magát és mindenki ezzel van elfoglalva évekig. Más öngyilkosok is vannak a világon, és más emberek is akik jelenleg sokkal nagyobb problémával bírnak mint ez a kiscsaj valaha is, csak nem csinálnak magukról videót a youtubra...
2015. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Aki hülye haljon meg...hát Ő megfogadta a tanácsot


Jó-jó szomorú, de részben az Ő hibája

2015. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Ez valami elkényeztetett kis ribi volt, nem?
2015. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem hittem volna, hogy még találkozni fogok ezzel a hihetetlenül szívet szorongató történettel. Kit érdekel, nem kár érte... A kínai gyerekmunkásokért kár, akiknek szétrohad a testük a vegyszerektől. Ezt a lányt pedig nem ok nélkül utálták meg, ha valaki ilyen provokatív és krvás, akkor számíthat rá, hogy kitaszítják. Nála működött a természetes kiválasztódás.
2015. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A mai gyerekek mind öngyilkosok lesznek, ha valaki cikizi őket. Ez nem lehet véletlen. Régen ilyen nem történt. Nekem volt gimiben anno egy évfolyamtársam, lecumizott valakit, felvették, és szétküldték mindenkinek (tanárok, szülők, diákok, stb.). Egy kicsit vörös volt a feje másnap, de senki nem halt bele!
2015. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem metnirezs.
2015. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem mutogatja magát, akkor nincs ez a baj.

Ráadásul többször is elkövette ezt a hibát...

2015. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is voltak iskolai problémáim, engem is rengetegen utáltak. Az én fejemben is megfordult, hogy öngyilkos legyek, de a kitartásom szerencsére felülkerekedett. Szerintem ez a lány mérhetetlenül naiv és szeretetéhes volt. Nem hiszem, hogy ő valaha is tisztában volt azzal mik lehetnek a következmények. A legfurcsább a sztoriban, hogy az ilyesmi általában csak 1-2 hétig beszédtéma ebben az esetben mégse felejtődött el..
2015. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2015. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt ölte meg magát.
2016. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!