Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vásárlásfüggö lennék?

Vásárlásfüggö lennék?

Figyelt kérdés

Nyáron kezdtem dolgozni, elötte kb vállalhatatlan körülmények közt éltem. Fütetlen lakás, hideg víz, kevés étel, 5-10 éves ruhák, semmi karácsonyi ajàndék.

Szóval az eddigi életem olyan Hamupipöke sztori. Most gyönyörü helyen élek, azt eszek, amit akarok, kávézókba jàrok, és havi 500€-val szabadon rendelkezem. (A keresetem kb a 2,5 szerese).

Vettem egy kabátot, 4 nadrágot, 3 pulcsit, 5 felsöt, 1 pár csizmát és némi fehérnemüt, hogy ennyivel már ki kell húzzam az elkövetkezö öszi/téli idöszakot. Meg persze pár minöségibb kozmetikumot is is (szájfèny, BB krém, testápoló...), mert ilyesmim sem nagyon volt korábban. Direkt egyet mindenböl.

Viszont sajnos ott tartok, hogy megláttam egy pulcsit a boltban pár napja, és majdnem megvettem, úgy megtetszett, (10€ volt) holott már van 3 új. Ugyanez egy szájfénnyel is, holott az is van már egy.

Persze egyiket sem vettem meg, csak megfájdult értük a szívem.


Most akkor vásárlásmániás vagyok?


Még majdhogynem kamasz L


2015. szept. 22. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2015. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez egyelőre a jól megérdemelt bőség zavara... Megértem ha kihasználod, mivel a vásárlás (főleg a ruhavásárlás) a világ egyik legjobb dolga :D Ha tudod, hogy ezt a jövőben ugyanebben a mértékben folytathatod, akkor nyugodtan költekezz, de ha urambocsá' nem fut majd ilyen jól a szekered, nehéz lesz róla lemondani :) 14/l
2015. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!