Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg elmentek nekem otthonr...

Tényleg elmentek nekem otthonról? Ennyire fura lennék?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,minden nap nézek híradót, olvasok híreket. Híradón kívül figyelemmel kísérek tudományos műsorokat, mint például:

-Pedig jó ötletnek tűnt

-Kozmosz: Történetek a világegyetemről

-Stephen Hawking: A nagy terv

-Mi lenne ha?

-Univerzum ahogyan Stephen Hawking látja

...... És még sorolhatnám

Nem olyan könyveket olvasok mint az osztálytársaim (jó ,nagy részük nem is olvas, de akik olvasnak) Beavatottat, Éhezők viadalát, Papírvárosokat, Csillagainkban a hibát olvasnak , én meg Einsteinnel a holdrát,A testbeszéd enciklopédiáját, Mi az igazságos... És mi nem?-et,A világegyetem dióhéjbant,Önvédelem kézikönyvet,Az idő rövid történetét,Mesterelmét... Stb

Sokan nem értik miért bújok ilyen könyveket és azt gondolják dilis vagyok.


Nem hordok sminket (csak korrektort és néha szempillaspirált),pedig már szinte mindenki agyon van sminkelve ( rosszul eldolgozott alapozó,olyan maszk hatású,műszempilla ,műre megrajzolt szemöldök),inkább nem csatlakozom ide ,mert szerintem ebben a korban felesleges.


Kevés barátom van ( 2 barát és 1 legjobb),de náluk jobbat keresve sem találnék.

Elég zárkózott vagyok , kissé szociális fóbiás (próbálom leküzdeni)

Bocsánat a helyesírási hibákért telóról vagyok.



2015. aug. 19. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
hát nem gondolnám hogy megőrültél, inkább csak okosabb vagy a korosztályodhoz képest
2015. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sokkal-sokkal jobb fejnek tűnsz, mint az agyonsminkelt, Éhezők viadalát olvasó, plázafüggő droidok.
2015. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
más a személyiséged és az érdeklődési köröd mint az övék, és az ő személyiségük és érdeklődési körük is más mint a tied.. ennyi.
2015. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Annyi az egesz, hogy benned van valami egyedi, ok meg a tomeget kovetik. Nincs ezzel semmi baj, tarts meg a jo szokasodat!
2015. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális vagy. Csak manapság már sokan tiniként, kislányként is felnőttnek akarnak látszani, smink, ruha, bulik, pasik. Olvasni sajnos régebben sem sokan szerettek.

Örülj neki, hogy ilyen vagy.

Barátból meg szerintem nem is lehet sok. Olyan igazi barát csak néhány van. Haver lehet sok.

2015. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 acelsziv ***** válasza:
100%
A híradót és a híreket nem javaslom, mert csak lenyomnak téged hangulatilag. A többiért gratulálok. Jó irányba haladsz. Olvass még Dale Carnegie -t, Napoleon Hillt és a többit és sokkal jobb életed lesz, mint a többieknek.
2015. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Miért? Ki az a hülye aki normális? :)
2015. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
94%

Egyetértek az előttem szólókkal! :-)

Van 3 lányom - 11, 9 és 7évesek,szívből remélem, hogy 14évesen olyan '' furák'' lesznek mint te! Csak így tovább! :-)

2015. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kitalált vagy te? :) Na komolyan, teljesen normális, és tök jó. Olyan dolgokat fogsz tudni - nem kizárólag a tudományos dolgokra gondolok, hanem a tájékozottságra is - amit a kortársak még évek múlva sem pedig akkor már illene tisztában lenni néhány alap dologgal. Olvas egy kis szépirodalmat is, nem muszáj az 1000 oldalas Tolsztojokat, ott is vannak érdekesebb, rövidebb könyvek, csak egy ötlet egyébként.
2015. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyébként kiolvastam már az öszzes Harry Pottert Gyűrűk urát,Hobbitot ( filmesítve is láttam őket jó sokszor), néhány Sherlock Holmes és Miss Marple könyvet.

Nagyon szeretem a krimiket is, szoktam is nézni néha ilyen sorozatokat.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat , és megfogadom valamennyiőtök tanácsát.

2015. aug. 19. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!