Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember lennék? (többi lent)

Rossz ember lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Komolyan kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik nem ismernek, könnyebben tudnak véleményt alkotni! Tehát, a párom mindig azt mondja hogy gonosz, rosszindulatú ember vagyok! Ezt azért mondja, mert általában az emberekben a rosszat látom, ritkán látom őket a jó oldalukról, és ha pl. egy ismerős jó munkahelyet kap, akkor én rávágom hogy biztos protekciós, ha meg hamar nagy előléptetésben van része, akkor azt mondom hogy biztos jó s..ggnyaló, mert hát pár héten belül hogy lehet valaki vezető? Erre ő mondja hogy rosszindulatú vagyok miért kell ilyet mondani? Én ezt nem gondolom annak, de hát talán így van. Megköszönöm ha valaki (értelmes) választ tud adni. 25 L
2015. júl. 16. 12:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Ez alapján inkább realista.
2015. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Valóban van egy kis probléma veled. Talán benned lehet a hiba, hogy a saját hibáidat másban látod meg.
2015. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

Tisztelt kérdező,

Én ugyanaz vagyok ezen a téren, mint te! Akkor én is rossz ember vagyok! :D

2015. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%

2:


Nem hinném, hogy benne lenne a baj.

Inkább a dolgok valódi oldalát látja. Ha problémád van azzal, hogy miért, akkor írj nekem privátot és megvitatjuk.

2015. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem rossz, hanem rosszindulatu, az nem ugyanaz, de ez se szimpatikus tulajdonsag. Alltalaban azok viselkednek igy akik nincsenek megelegedve a sajat eletukkel, probalj kicsit pozitiv lenni es ne erdekeljen masok elete.
2015. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a fura, hogy nincs saját dolgod, amivel foglalkozz? Amúgy igen, rosszindulatú vagy, mert fogalmad sem lehet róla, hogy az adott embernek pl. milyen tudása, tapasztalata, képessége van, ami őt előrébb juttatja. Csak feltételezel ilyesmiket.


Ez alapján én is élek feltételezéssel:

- vagy sikertelen vagy, és ezzel próbálod mások sikerét is értéktelenné tenni, nehogy kiderüljön, hogy jobbak nálad valamiben

- vagy sikeres vagy, de annyira elteltél magadtól és olyan irigy vagy, hogy nem bírod elviselni, ha valaki másnak is van sikere.


Akárhogy is, szerintem elég önbizalomhiányos lehetsz, ha mindig szükségét érzed, hogy másokat degradálj. De még csak 25 vagy, várhatóan 50 éved van még tanulni, fejlődni.

2015. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
csak rosszindulatú és szánalmas
2015. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%
Egyet értek a 3-asal de szerintem vannak kivételek és nem mindig minden az aminek látszik
2015. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sokszor előfordul ilyesmi, amiről beszélsz. Tehát van reális oldala is. A probléma inkább abban van, hogy általánosítasz, nem az egyedi esetet nézed. Nem ismered a dolgok pontos hátterét és máris ítélkezel. Ha te volnál hasonló helyzetben, akkor vajon minek tudnád be a siekred okát? Biztosan valami olyan belső tulajdonságodnak, amire büszke is lennél. Másokban is léteznek ilyen tulajdonságok, amiket valamiért nem vagy hajlandó észrevenni. Pedig ettől még te nem lennél kevesebb, vagy sikertelenebb másoknál. Talán az van, hogy nem vagy megelégedve saját magaddal vagy az eddigi sikereiddel. És ha ez a háttere a kijelentéseidnek, akkor irigy vagy. Nem feltétlenül vagy ettől rossz ember, hisz másoknak direkt ezzel nem ártasz, inkább tekints erre úgy, mint amin érdemes elgondolkozni.
2015. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Irigy vagy és rosszindulatú.
2015. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!