Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az ha nem akarom...

Miért baj az ha nem akarom ráerőltetni magam senkire?

Figyelt kérdés

Mikor lenne egy fontos papírom amit egy olyan emberrel kell aláiratni aki nagyon elfoglalt és ha lenne egy kis idő akkor nem akarok odamenni. (igazgató)


Vagy ha beszélget 2 tanárom és mondanom kell az egyiknek valamit, de sietnem kell a vonathoz akkor inkább megvárom hogy befejezzék vagy elmegyek, de nem akarok beleszólni.


Vagy órán... Nem értek valamit, de inkább utána kutatok én.


Az évfolyamtársaimnak is említettem hogy szeretnék barátnőt, de nem akarom ráerőltetni magamat 1 lányra sem ezért nem ismerkedek és konkrétan lehülyéztek...


2015. szept. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj ez. Csak az önbizalomhiányodat ne ilyen ócska szöveggel írd körbe.
2015. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

#1 nem feltétlen önbizalomhiány.

Én is ilyen vagyok. Mindig én kopogtam, és léptem be elsőnek hivatalosabbnak mondható helyekre, de soha nem szóltam bele két ember beszélgetésébe, csak akkor ha rámnéztek, vagy szóltak, hogy Tessék! Illedelmesnek lenni nem jelent önbizalomhiányt. Ez így oké.

Bennem még megvan ez a 'nem akarom ráerőltetni magam a pasikra sem'. Na ezzel vigyázz. Nekem sokszor mondták, hogy közömbösnek tűnök(gondolom pontosan emiatt), ezért pl. a nem nagyarc pasik nem is igazán jönnek oda többször, mert elutasítónak tűnök. Na ezt nekem is kezelni kell.

Minden jót! :)

2015. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!