Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha senkire sem...

Mit csináljak ha senkire sem számíthatok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az történt, hogy volt egy legjobb barátnőm és átmentünk másik suliba. Ő szerzett egy jobb barátnőt ezért én is, de összevesztem azzal a barátnőmmel akit az új suliba szereztem. Most nagyon csúnyákat írogat rám nyilvánosan, és hazudozik is. Ezt megírtam a régi LB-mnek és ő azt mondta, hogy megérdemlem mert ő miatta hagytam ott, pedig ez nem is így van.... És most szinte az összes osztálytársam egy nagy szemétládának tart 2 ember van akire számíthatok, a padtársam és még egy osztály társam. Totál magam alatt vagyok,ó. Mit csináljak? Béküljek ki a régi barátnőmmel? Már bocsánatot kértem tőle kb. ezerszer. Az új barátnőmmel meg nem tudok kibékülni mert nem hagy szóhoz jutni, meg ha bocsánatot kéreg kiröhög, lenéz... Nem tudom mit tegyek.. (lécci csak értelmes válaszokat írjatok nagyon fontos lenne) :(

#barátnő #Cserbenhagytak #Senkire sem számíthatok
2015. jan. 8. 20:10
 1/4 anonim válasza:
hagyd mindkettőt majd keresnek ha fontos vagy nekik, bocsánatot kértél többet nem tehetsz, próbálj új barátokat keresni.
2015. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kecsestyle válasza:

Hagyd mind a kettőt a fenébe.Az akitől neked ezerszer kell bocsánatot kérned és meg se bocsájt az soha nem is volt és nem is lesz a barátod.Nagy balhénak kell történnie ahhoz hogy valaki ne tudjon megbocsátani a legjobb barátnőjének.És az hogy másik suliba mentél az egyáltalán nem hiba,így alakult családi vagy egyéb okok miatt és kész.

És aki kinevet,lenéz az sem igazi barát.Szerintem ismerkedj meg jobban a padtársaddal.Ki tudja,lehet hogy még nagyon jó dolog is kisülhet belőle! :) :)

2015. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettek!!! Végül jóba lettem a padtársammal és minden elrendeződött. De tényleg ezer hála mert sokat segítettek!!! :) :)
2015. márc. 5. 21:04
 4/4 anonim válasza:
szívesen máskor is:)
2015. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!