Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki nagyképű,...

Mitől lesz valaki nagyképű, öntelt, egoista?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 21:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Az első kommentelő véleményét cáfolom. "Mert paraszt családba nott fel" aki a szószoros értelmében ott nőtt fel az alapbol nem lehet az,hisz semmi sincs...igy tudja ertékelni az apró dolgokat.


Azthiszem csak abbol lehet aki gazdag csaladba nott fel,es elkényeztetik.

Csak kivancsi lennék masok velemenyere is

2015. szept. 22. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyképű, öntelt és egoista vagyok. Mindig megvolt mindenem, gazdag családban nőttem fel. Anyagi szempontból el voltam kényeztetve, viszont ha a tanulmányaimról volt szó, vagy rosszul viselkedtem akkor nagyon szigorúak voltak a szüleim, szóval el is kényeztettek meg nem is, de sztem nem ezen múlik ,mert öcsém ugyanitt nőtt fel, ugyanilyen körülmények között ,és ő egyáltalán nem nagyképű, sőt kifejezetten szerény.
2015. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy milyen típusú emberek szoktak nagyképűek lenni?


Butaság, emberi nullaság, teljes műveletlenség+anyagi jólét


Akikre a fentebb említettek egyszerre jellemzőek, az a legrosszabb emberfajta, és sajnos sok van belőlük, de ha minden jól megy, valamikor az életben zuhannak egy akkorát, hogy teljesen a padlóra kerülnek..


Ilyenkor van esélyük EMBERRÉ válni!!!

2023. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!