Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy önmagát istennek gondoló,...

Egy önmagát istennek gondoló, már-már betegesen egoista, nagyképű, mindenkit lenéző, beképzelt, nyers férfi hogyhogy mégis sikeres a nőknél?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Siker = meg tud dugni üresfejű libákat?
2014. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Lehet van benne valami sármosság, vagy nem unalmas.. szórakoztató. Én is birom az ilyen bunkó pasikat.
2014. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Rólam szol a kérdés?;)
2014. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

az ilyenek rövid távon sikeresek, és azért mert ha egy nagyképű, lenéző pasasnak kell egy, nő akkor az a nő különlegesnek, megtiszteltetnek érzi magát. A fő indok viszont,h aki ilyen jellemű általában k**rva jól nézz ki.

De ismétlem az ilyen pasik nem kapcsolatra kellenek a nekünk. Csak "szórakozásra" :D

2014. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zsebvirág ***** válasza:
Nézd meg Berkit és rájössz...
2014. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A nőknek ez jön be, be kellene végre látni (persze azért vannak kivételek)
2014. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak, akik értenek a nők nyelvén, tehát meg tudják őket hódítani, vannak, akik nem. Előbbiek között vannak az általad leírtak is, de vannak, akik alapból érzelmesek "normálisak". Nagyon sokat számít, főleg a kapcsolat elején, hogy tudod előadni magad akár férfi vagy, akár nő. Sajnos ez van.
2014. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dominans,gondolom jól is néz ki.
2014. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
26%
Nem tudom, engem valahogy vonz, ha egy férfi kissé beképzelt, bár az, amit te leírtál, már kissé túlzás. Az nem tetszik, h ha mindenkit lenéz, és az, h nyers... nos, én nem szeretem az érzelgést. Szóval az is jó pont, már ha azt se viszi túlzásba. Persze, mindez csak akkor tetszik, ha külsőre is az esetem a srác. Most nem úgy értem, h feltétlen nagyon helyes, hanem úgy, ahogy mondtam. Az esetem.
2014. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kombináció tökéletes a fiatal nők számára.
2014. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!