Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tartjátok igazságtalanságn...

Nem tartjátok igazságtalanságnak, ha egy csúnya, kövér, jellemre utálatos, önző, hisztis, egoista, nagyképű, mogorva, kétszínű lánynak tök helyes pasija van, pedig meg sem érdemli?

Figyelt kérdés
Míg én ilyen félénk, visszahúzódó, mindenkivel kedves srác vagyok és mégsem volt még sosem barátnőm.
2014. júl. 6. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Ez van. Ne itt sírj, inkább tegyél azért, hogy legyen barátnőd!
2014. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
A lányokkal kivételezik a társadalom, sajnos nőpárti az emberek többsége, pl dolgozni is sokkal könnyebben vesznek fel csúnya csajokat, mint csúnya srácokat...
2014. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
napi rinyakérdés
2014. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

"Míg én ilyen félénk, visszahúzódó, mindenkivel kedves srác vagyok"


Megnyugtatlak ez lassan változni fog, ahogy egyre többet csalódsz az emberekben és főleg a nőkben. A nők a kedvességet és az érzékenyebb lelket nem tudják értékelni sajnos.

2014. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
a kövér csajok mind egoisták nemtudom mire. :D Lehet kilóra adják a beképzeltséget és az undokságot. :)
2014. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan, ez van, szokj hozzá!
2014. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez általános tendencia. Szinte minden fiatal nőre igaz, nem csak a kövérekre.
2014. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az élet soha sem volt igazságos picit sem,idővel még jobban meglátod ezt majd. :)
2014. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#3 Ez nem teljesen igaz. Abban van igazság, hogy a lányok többsége jobban szereti az úgymond "rosszfiúkat", de vannak kivételek. Én pl. jobban szeretem az ilyen kaliberű fiúkat, mert tök ellentéteim. Én nagyszájú vagyok, és kiállok az igazamért.
2014. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Félénk, visszahúzódó és kedves... szerintem kimaradt, hogy túl sokat képzelsz magadról. Milyen alapon döntöd el pont te, hogy ki mit érdemel?
2014. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!