Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában minden fontosabb dologban/feladatban hibázok?

Figyelt kérdés

Nem is mindig izgulok közben l, de mégis hibát követek el.

Ilyen volt például hogy forgalmi vizsgán is izgultam, hibát követtem el, ami bukást jelentett. :(



2015. szept. 22. 22:32
 1/2 id. Géber Péter ***** válasza:
Mert máshol jár az eszed!
2015. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, máshol jár az eszed = nem vagy elég koncentrált. Az értelem olyan mint egy majom, folyamatosan rágja az ember fülét. Csak 1 dolgot akar, hogy a gyeplő folyamatosan az ő kezében legyen, ezért bombázza az embert reggeltől estig millió gondolattal, amiknek jelentős része felesleges hülyeség.


Két lehetőség van, de ezt neked kell tudnod nálad melyik fekszik:

1. van valami fix dologgal gondod, és ez zavar téged folyamatosan, ezt kellene megoldani végleg, vagy legalább olyan mértékben hogy ne zavarjon többé

2. ha nem fix hanem véletlenszerűen különböző dolgok zavarnak, akkor bonyolultabb a helyzet. Ilyen esetben lehet pl. koncentrációs gyakorlatokat végezni, légzőgyakorlatokat, tai chi, nyugtató zene (nekem a hangtál jön be ilyenkor), nyugtató teák stb. Probáld ki.

2015. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!